Každá žena miluje květiny a pokud si lámete hlavu nad tím, jaký dárek k nadcházejícím narozeninám své drahé polovičce nebo nejlepší kamarádce nachystat, můžete zkusit objednat kytici k narozeninám online. I když se na plánovanou oslavu chystáte dorazit osobně, vězte, že snad každá žena touží po tom, aby květiny dostala v nečekanou dobu a  na nečekané místo. Proto můžete udělat obrovský  dojem a radost zároveň, pokud kytici necháte doručit už dopoledne do zaměstnání nebo v okamžik, kdy to oslavenkyně opravdu nečeká.

Kvalitně a profesionálně uvázaná kytice zanechá  vždy  ten nejlepší dojem. Uvázání květin se může zdát na první pohled snadné, málokdo si však uvědomí, že jde o umění, které vyžaduje zručnost, nápaditost, zkušenosti a také  znalosti z oboru floristiky.

Při objednávce od Fleurop máte stoprocentní jistotu, že kytici uváže zkušený florista, který ví, jak na to. Přesto by Vás mohlo zajímat, jak při výběru uvázané kytice postupovat. Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti:

 

Výběr květin podle jejich umístění

Formát kytice a použité květiny by měly ladit s prostředím, ve kterém budou umístěny. Do venkovsky nebo přírodně zařízených prostor se hodí dokulata uvázaná kytice s květinami typu lučních květů, jako jsou například germíny, eustomy, kosatce, tulipány, zvonky, pryskyřníky, santinky, doplněné jemnou, ale třeba i méně obvyklou zelení pistacie, tlaspi nebo salalu.   V  moderních interiérech velmi dobře vyniknou extravagantnější kytice, které mohou být uvázany z květin s výraznými květy, např. cymbidia, strelitzie, amarylis,  přizdobené listy anthurie, aspidistry nebo bergras. Do bytů s historickým masivním nábytkem umístěte větší kytice s tradičními květinami, jakou jsou růže, lilie, chrysantemy. Obecně platí, že v malých interiérech by se měla dát přednost jemnějším a menším kyticím a naopak ve velkých prostorech nebo sálech vynikne více jedno velké aranžma než několik malých.

 

Barvy hrají velkou roli

Při volbě barev bychom měli přihlížet nejen k vybarvení místnosti a našim preferencím, ale také k principům kombinování jednotlivých barev. Pokud nejsme my nebo obdarovaná zastánci pouze jednobarevných aranžmá, měli bychom myslet na správnou rovnováhu barev. Naši Fleurop floristé všechny kontrastní barvy umísťují proti sobě a pokud možno rovnoměrně, pro zjemnění celé kompozice jim slouží barvy neutrální, jako je zelená, bílá nebo krémová a nebo zjemňujeme světlejšími odstíny kontrastní barvy. Barevnost kytice volíme podle ročního období a příležitosti, pro kterou je vytvořena. Láska si žádá červené a růžové variace kytic, zima zase čisté bílozelené kombinace.  jaru patří rozpustilá barevnost středních až  drobnějších květů a  podzimu vévodí žlutá slunečnice a krémové, oranžové, uklidňující variace.

 

 

 

Narozeninová kytice růžová Kytic k narozeninám Květinové opojení Kytice pro Šťastné úsměvy

 

Sezónnost

Pokud si oslavenkyně potrpí na sezonní květiny, určitě vyberte kytici z jarní, zimní, letní nebo podzimní kolekce podle toho, v kterou dobu má obdarovaná oslavu narozenin.

Naši floristé si často vyhrají s  volbou zajímavých sezonních doplnků a váš interiér bude tímto odrážet aktuální přírodní dobu a obdarovaná osoba si  věnovanou květinou do obydlí přinese  aktuální svěžest a energetický potenciál přírody.

 

 

Narozeninová kytice pro ženu Tulipány pro ženu Harmonizující síla květin POdzimní kytice pro ženu

Zasílání květin je naše srdeční záležitost

Pokud i tak váháte s výběrem vhodné květiny, protože třeba nevíte, zda je nutné dodržet sudý nebo lichý počet květin, neváhejte nás kontaktovat na lince zákaznického servisu +420 792 487 101 a my Vám se vším rádi poradíme. Rádi pro Vás sestavíme kytici na míru podle toho, co Vaše obdarovaná má nejraději.

 

Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Jak objednat smuteční kytici
Vsaďte na spolehlivý květinový servis, ušetřete si starosti a objednejte smuteční květiny online!...
Přání k narozeninám pro muže – jak ho vybrat?
Přání s osobním vzkazem potěší nejen ženy, ale i muže. Ať už zvolíte vtipný vzkaz nebo ho napíšete od srdce, jistě potěšíte vašeho manžela, tatínka i kamar...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost