Přání s osobním vzkazem potěší nejen ženy, ale i muže. Ať už zvolíte vtipný vzkaz nebo ho napíšete od srdce, jistě potěšíte vašeho manžela, tatínka i kamaráda. Jaké znění a podobu by mělo přání k narozeninám pro muže mít? 

Jak vybrat přání pro muže? 

Záleží, jestli budete přání k narozeninám pro muže psát ručně nebo posílat elektronicky. Většina lidí ale v dnešní době ocení gratulaci na papíře, kterou můžete připojit ke květinám nebo dárkové tašce – přesně takové vzkazové karty můžete nechat přiložit ke kytici od Fleurop.

 

Používáme pevné karty ve tvaru pohlednice s pěkným barevným potiskem, který v žádné situaci neurazí. Floristé  vzkaz natisknou nebo napíší ručně, každopádně kartičku uloží do kapsy dárkové tašky, aby text nemohl přečíst nikdo, komu není určen.

 

U objednávek v rámci České republiky můžete popustit uzdu fantazii, jelikož délka není nijak omezená. Co se týče objednávek do zahraničí, je nutné vejít se do 200 znaků.. 

 

A co vlastně do přání napsat? V textu se zaměřte na to, co má oslavenec rád a vybírejte podle jeho vkusu. Preferuje spíše srdečné vzkazy, které zahřejí u srdce, nebo se raději dobře pobaví?

 

V první řadě jde hlavně o to, pro koho přání bude. Jiné zřejmě vyberete pro dědečka nebo tatínka a jiné pro kamaráda či kolegu z práce. Hlavu rodiny jistě potěší milé přání, kterým mu vyjádříte lásku a vděčnost za to, co pro vás dělá. Na kamarádův večírek si klidně připravte něco humorného a nebojte se zakomponovat do textu ani vtipnou historku nebo vzpomínku na to, co jste společně zažili. 

Příklady přání

 

Pro partnera

 • Přeji ti vše, co si za peníze nekoupíš. To je totiž to nejcennější. Všechno nejlepší!
 • Jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo, ze srdce ti přeji, aby ti všechno klapalo. Nádherné narozeniny!
 • Jsi láskou mého života a těším se na každou chvíli s tebou. Všechno nejlepší, má lásko!

 

Pro tatínka

 • Milý tatínku, k tvým dnešním narozeninám ti přeji, aby se ti stokrát vrátila všechna tvá starostlivost, láska a péče, kterou náš zahrnuješ.
 • Díky za všechno, tati, ať se ti to dvakrát vrátí, narozeniny si užívej, my ti přejeme jen to nej.
 • Milý hodný tatínku, podávám ti kytičku, voní, voní jako med, chceš ji jindy nebo hned? Vše nejlepší k narozeninám přeje…

 

Pro dědečka

 • Náš milý dědečku, máme tě v srdéčku, myslíme na tebe a přejeme ti srdečně, ať se máš vždy báječně. Těšíme se na oslavu! ❤️
 • Další rok za námi a ty jsi zase o rok starší. No vlastně, superhrdinové nikdy nestárnou, nebo ano? Užij si narozeniny a ať se splní všechna tvá přání a sny.
 • Máme tě, dědečku, hluboko v srdéčku, proto ti přejeme jen věci nádherné jak sen. Vše nejlepší k narozeninám!

 

Pro kamaráda

 • Na každého jednou dojde a dnes došlo i na tebe. Máš narozeniny, chlape! A tak ti přeji k těm tvým dnešním narozeninám jen to nejlepší!
 • Holky, prachy, zdraví a tak dále, k tvým dnešním narozeninám, přeji ti, můj kamaráde!
 • Další rok za námi a ty jsi zase o rok starší. No vlastně, superhrdinové nikdy nestárnou, nebo ano? Užij si narozeniny a ať se splní všechna tvá přání a sny.

 

Tipů jsme vám dali spoustu, teď zbývá jen vybrat přání na míru vašemu oslavenci. Možná se inspirujete některou z ukázek nebo vymyslíte vlastní. 

 

Už víte, jaký text bude mít vaše přání k narozeninám pro muže?

 

Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Dárek k narozeninám
Nejlepší dárky k narozeninám jsou takové dárky, na které se nezapomíná. Věnujte zážitek, který obdarovaná ještě nezažila a na který bude dlouho vzpomínat! ...
Jak vybrat přání k narozeninám pro ženu?
Vymyslet přání k narozeninám pro ženu je mnohdy složitější než vybrat samotný dárek. Díky následujícím tipům určitě potěšíte každou oslavenkyni....

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost