Vymyslet přání k narozeninám pro ženu je mnohdy složitější než vybrat samotný dárek. A u milovaných žen to platí dvojnásob. Jak jim udělat radost a ukázat, že vám na nich opravdu záleží? Díky následujícím tipům určitě potěšíte každou oslavenkyni.

 

Jak vybrat přání pro ženu k narozeninám? 

 

Zaměřte se hlavně na to, co má oslavenkyně ráda. Sami určitě nejlépe víte, jestli ocení spíše dojemný vzkaz nebo se raději od srdce zasměje. Pak už jen stačí vymyslet originální text a přání k narozeninám pro ženu je na světě. 

 

Pokud vás na nic nenapadá, nevadí, na internetu najdete spoustu inspirace. A to na přání pro maminku, babičku, manželku nebo kamarádku, ale třeba i dceru, vnučku či kolegyni z práce. 

 

Kromě klasických přání se můžete pustit i do veršovaných nebo graficky znázorněných verzí. Zkuste přidat nějakou vtipnou hlášku nebo historku, kterou jste s oslavenkyní zažili. Často ani tak nezáleží na tom, jaké má přání pro ženu text, mnohem důležitější je, že se společně zasmějete.

 

Maminky a babičky většinou potěšíte hřejivým vzkazem, kterým jim vyjádříte svoji lásku a vděčnost. Přání pro manželku zase může být vášnivé a sexy. Jen myslete na to, za jakých okolností ho budete předávat – například na velkou rodinnou oslavu by se nemuselo hodit. Na narozeninové párty vaší kamarádky nejspíš uspějete s vtipným přáním, které pobaví nejen ji, ale i ostatní.   

 

Příklady přání

Pro manželku

 • K tvým dnešním narozeninám ti přeji jediné – zůstaň taková, jaká jsi. Úžasná! Všechno nejlepší!
 • Všechno nejlepší, jsi moje největší láska. ❤️
 • Pro ženu mého života. Krásné narozeniny, miláčku!

 

Pro babičku:

 • Milá babičko, ať jsi pořád tak skvělá a plná elánu! Máme tě moc rádi a přejeme hlavně pevné zdraví!
 • Milá babičko, jsi světlo naší rodiny. Děkuji za péči, kterou tak láskyplně rozdáváš, děkuji za to, že jsi. Měj krásný narozeninový den.
 • Ženy s přibývajícími léty nestárnou. Jen se stávají moudřejšími, bystřejšími a elegantnějšími. Přeji ti ty nejkrásnější narozeniny, babičko!

 

Pro maminku:

 • Pro mou milovanou maminku. Děkuji ti za vše, co pro mě děláš.
 • Naše milá maminko, pousměj se malinko… I když je ti o rok víc, nezmění se vůbec nic. Jsi stále naše sluníčko, co nám radost dává, a k tomu jsi ta nejskvělejší žena a máma. Krásné narozeniny!
 • Maminko, příliš málo ti říkám, jak moc pro mě znamenáš, ale vždy jsi byla ta nejdůležitější osoba v mém životě. Krásné narozeniny!❤️

 

Pro kamarádku:

 • Zestárnout musíš, ale dospět můžeš, jen pokud chceš. Krásné narozeniny!
 • Věk si tě najde, i když se před ním schováváš. Všechno nejlepší!
 • Každá blondýna potřebuje svou brunetu. A ty jsi ta moje. Krásné narozeniny. Ať se ti splní tvá tajná přání.
 •  


Takové jsou naše tipy. Teď už záleží jen na vás, jestli si některé ze zmíněných přání vyberete nebo vymyslíte vlastní. Jen připomínáme, abyste vždy mysleli na oslavenkyni a nenechali se unést tím, co se líbí vám. Pěknou kyticí a přáním od srdce ale rozhodně nic nepokazíte.

 

 

Pokud nemáte čas nebo se vám nepodařilo najít to pravé přání, můžete využít vzkazové karty s hezkým barevným potiskem, kterou floristé Fleurop doručí spolu s objednanou kyticí. Váš osobní vzkaz nebo přání napíšou ručně, nebo vytisknou.

 

Při odesílání do Česka délka není nijak omezená, u zahraničních objednávek je třeba dodržet limit 200 znaků. Co se týče obsahu, můžete se skutečně odvázat – kartička bude po celou dobu vložená v kapse dárkové tašky nebo v obálce, takže její text kromě vás, obdarované dámy a floristy, který bude objednávku zpracovávat, nikdo neuvidí.

 

Této možnosti můžete využít i v případě, že na sebe chcete vzít roli tajného ctitele a kytici i s přáním odeslat anonymně. Vaše jméno obdarované sdělíme pouze v případě, že k tomu budeme mít váš souhlas.

 

 

Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Přání k narozeninám pro muže – jak ho vybrat?
Přání s osobním vzkazem potěší nejen ženy, ale i muže. Ať už zvolíte vtipný vzkaz nebo ho napíšete od srdce, jistě potěšíte vašeho manžela, tatínka i kamar...
Jak zhotovit adventní věnec ze sušených květin
Pro všechny z Vás, kteří rádi ladíte svoje domovy vlastnoručně zhotovenými dekoracemi, přinášíme tip na pěkný adventní věnec. Ale pozor, tentokráte možná t...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost