Možná Vás to překvapí, ale i mnozí muži ocení designově vkusnou a neotřelou květinu. Slaví Váš partner, kolega, kamarád, tatínek a nebo nadřízený narozeniny? Zkuste tentokrát věnovat kytici pro muže!

CO K NAROZENINÁM PRO MUŽE?

Mnozí muži kytici k narozeninám ještě nikdy nedostali. Dost možná Vás tak čeká čestné prvenství:-). Kromě květiny doporučujeme obdarovaného pána rozmazlit ještě nějakou maličkostí, která potěší jeho chuťové pohárky. Miluje obdarovaný dobré pití? Přidejte lahev skvělého vína! Neodpustí si sladké mlsání? Máme řešení v podobě čokoládové bonboniery!

JAKOU KYTICI VYBRAT PRO MUŽE?

Při výběru kytice pro pány se vyplatí mít na zřeteli pár zásad. Kytice by neměla působit příliš rozněžněle. Naopak by měla být spíše jednoduchá, výrazná a něčím zajímavá.

Co týče barvy kytice, vyhněte se růžové a šetřete i s odstíny červené. S mužskou energií ladí zelená, modrá, žlutá, bílá i decentní oranžová.

Tvar kytice je lepší volit podlouhlý a asymetrický, klasický kulatý se příliš nehodí.

KYTICE PRO MUŽE

Dobře víme, že vybrat kytici pro muže může být oříšek. Ale nebojte, poradíme Vám. Na našem eshopu jsme přesně proto vytvořili speciální kategorii kytic, které se hodí právě pro muže. Inspirujte se: https://www.fleurop.cz/kytice-pro-muze.

Oblíbeným dárkem pro pány jsou dárkové koše plné lahůdek a květin. Případně lze vytvořit částečně jedlou kytici a dle chuti obdarovaného doplnit kytičku klobáskami, čokoládami apod..

Tyto typy dárků lze objednat buď telefonicky na naší zákaznické lince 792 487 101 a nebo zde: https://www.fleurop.cz/vsechny-kytice/originalni-a-neotrela.

MUŽI MILUJÍ ZÁŽITKY

Připravte obdarovanému příjemný moment překvapení a zašlete mu kytici s delikatesní pochoutkou ještě dřív, než se uvidíte.

Kytici uváže špičkový florista a předání zajistí profesionální kurýr. Případně Vám dárek doručíme kamkoli kde je třeba - třeba přímo na oslavu. Spolehněte se na Fleurop.cz a originální dárek je zaručen!

Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Co k narozeninám pro ženu? Zkuste kytici
Víte, proč ženy milují květiny od mužů? Připomínají jim kouzlo okamžiku, kdy květinu dostaly. Potěšte svou milou květinovým darem. Případně udělejte dojem ...
Říjnové květiny: Sezónní floristická příručka
Říjen - to je měsíc kouzelných pastelových barev, chutných hodů a svítících dýní. Užijte si tu pohodu! Zkrášlete si domov nebo pracoviště originální květin...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost