Chystáte se někoho překvapit voňavou kyticí? Klikáte na obrázky jednotlivých kytic a přemýšlíte, proč jsou některé dostupné již dnes a jiné až za pár ní? Nebo se ptáte, kdy bude doručena kytice, kterou jste objednali? Následující text Vám poskytne odpovědi:

Dostupnost květin určí ikona kalendáře

Klikněte na obrázek kytice a načte se Vám ikona kalendáře s nejdřívějším možným datem doručení. 

Na našem eshopu nabízíme květiny, které doručují buď profesionální floristé a nebo jsou expedovány špičkovou pražskou floristkou a následně doručeny kurýrem PPL. Obecně platí, že kytice doručované floristy doručíme ještě týž pracovní den, pokud objednáte do 15:00. Kytice doručované kurýrem PPL či pošty doručíme 2 pracovní dny od objednání

Datum doručení květin

Den, který si pro doručení kytice vyberete je pro nás závazný. Některé kytice jsme schopni doručit ještě týž den, jiné za 2 pracovní dny. Dostupnost kytice uvidíte hned poté, co na ni kliknete. Zobrazí se v ikoně kalendáře u obrázku kytice. 

Čas doručení květin

Čas doručení květin nelze určit přesně. Výjimku tvoří kytice doručované na smuteční obřad nebo svatbu. Zde je čas doručení závazný, kytice bude doručena ještě s mírným předstihem.

Kytice doručované floristy 

Květiny doručované floristy se doručují během celého dne. Pokud se jedná o doručení do firmy, bude kytice doručena v obvyklé pracovní době, tzn. mezi 10. a 15. hodinou. 

Doručení na domovskou adresu je možné kdykoli během dne, v závislosti na možnostech obdarované osoby i kapacitě floristy. Květiny jsou doručeny v elegantní dárkové taštičce, která obsahuje nepropustný voskovaný obal s vodou. Kytice tak je neustále ve vodě a dorazí 100 % čerstvá. Obdarovaní budou okouzlení elegantním vzhledem celé květinové zásilky. 

Kytice doručované kurýrní službou

Květiny doručované kurýrem je možné doručit za 2 pracovní dny od doby jejich objednání. Květiny dorazí v designovém kartonu, který je chrání před poškozením a zaručuje jejich perfektní vzhled. O výživu během přepravy se postará zavlažovací obal, ve kterém jsou květiny zabaleny a z nějž čerpají vodu.

Doručení květin zajišťuje kurýrní služba PPL nebo v sobotu Česká pošta. O doručení zásilky informuje adresáta kurýr společnosti s mírným předstihem. Doručení pak probíhá mezi 10. a 14.hodinou. 

Květiny do zahraničí

Samostatnou kapitolou jsou kytice doručované v zahraničí. Tyto kytice jsou doručovány během celého dne na domovskou adresu. Kytice na firemní adresu jsou dodávány v obvyklé pracovní době. Přesný čas doručení nelze určit.

Květiny pro radost

Květiny na eshopu fleurop.cz lze objednat 24 hodin denně. Kdykoli si vzpomenete, že mají Vaši milí nějaké výročí, oslavu, narozeniny nebo je chcete prostě překvapit, jsme zde pro Vás. Stačí několik kliků a květinové potěšení dorazí v daný den na místo určení. Voňavý pugét podtrhne atmosféru okamžiku a udělá mnoho radosti!

 

Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Pomáhejme seniorům žít tam, kde je jejich domov …nákupem květin!
Až budete posílat květiny svým blízkým, pamatujte na seniory a přidejte do nákupního košíku i symbolický příspěvek 20 Kč !...
Soutěž o kytici a kosmetiku Dermacol
Soutěžte o kytici slunečnic a voňavou květinovou kosmetiku Dermacol!...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost