Fleurop pomáhá

Důstojné stáří je velmi aktuálním tématem západní společnosti. Jak délka, tak kvalita života jsou určující pro pocit životního naplnění. Také my ve Fleurop.cz se snažíme pomoci zkvalitnit život českých seniorů. Jak taková pomoc vypadá? Především různými způsoby podporujeme organizace, které přesně vědí, co senioři a jejich rodiny potřebují a umí jim to zajistit. Jednou z takových organizací je Nadace Krása pomoci, která se specializuje na pomoc starším lidem a jejich blízkým.

Krása pomoci

Nadaci Krása pomoci založila Taťána Kuchařová v roce 2008. Jejím hlavním posláním je zajistit seniorům důstojné stáří v jejich domovech. Pro příbuzné může být velmi obtížné, zajistit veškeré potřeby svých starších rodinných příslušníků. Osamělost, obtížná komunikace s úřady a nebo zdravotní problémy… To jsou hlavní oblasti, kde potřebují senioři pomoci a jejich rodiny ulevit.

Potřebujete pomoc?

Představte si tuto situaci:

Vaše babička bydlí sama ve svém bytě a je samostatná. Najednou se ale její zdravotní stav rychle zhorší, je hospitalizovaná v nemocnici. V nemocnici zůstat nemůže, nechce opustit svůj byt a jít do domova pro seniory. Ani vy to nechcete, ale nevíte, co máte dělat. Dokážete se o ni postarat u vás doma? Co to obnáší? Na jakou podporu máte nárok a kde o ni požádáte? A co vaše práce? Krása pomoci Vám bude oporou a celým procesem vás provede tak, abyste to zvládli.

Jak můžete pomoci seniorům nákupem kytice

Do podpory seniorů zapojujeme i Vás, kteří nakupujete na našem eshopu. Ke každé objednávce máte možnost přidat Příspěvek seniorům ve výši 20 Kč. Výši příspěvku můžete libovolně navýšit. V roce 2021 jsme nadaci Krása pomoci přispěli částkou 4420 Kč.

Květiny na akce i pro seniorky

Dále je nám ctí, dodávat květiny na eventy, které Nadace Krása pomoci pořádá a nebo čas od času potěšit květinou dámy, kterým Nadace pomáhá. Jedním z takových eventů je i každoroční ocenění Beauty of Help Award.

 

 

BEAUTY OF HELP AWARD

Nadace Krása pomoci každý rok uděluje cenu Beauty of Help Award. Smyslem je ocenit osobnost, která svým úsilím přispívá k naplnění mise Nadace Krásy pomoci - otevření celospolečenské diskuze o důstojném staří a stárnutí v naší společnosti. Laureáti této ceny mají věk nad 70 let a jsou inspirativními lidmi, které se aktivně podílí na zajištění spokojeného stáří českých seniorů. Letošní ročník Beauty of Help Award se konal 15.6. 2022. Ocenění získala zpěvačka Marta Kubišová.

Laureátům navrženým na tento čestný titul i porotě jsme pro tuto slavnostní příležitost s radostí dodali nádherné kytice jako poděkování za jejich činnost.

Důstojné stáří v domácím prostředí

Jsme hrdí, že můžeme podporovat inovativní nápady a projekty, které může potřebovat každá rodina. Důstojné stáří je základním pilířem civilizované společnosti, kterou chceme společně s Vámi spoluvytvářet. Až budete posílat květiny svým blízkým, pamatujte na české seniory a přidejte do nákupního košíku i symbolický příspěvek 20 Kč. Jednou tuto pomoc oceníte třeba i Vy sami!

Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Pivoňky: Květiny čínských císařoven
Pivoňky jsou květinový klenot letní sezóny! Plnokvěté, voňavé a nádherně barevné květy Vás ohromí. ...
Doručování květinových zásilek: datum a čas doručení
Kdy doručíme Vaší květinovou zásilku? Zjistěte, jak funguje doručování květin na fleurop.cz!...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost