Zpříjemněte sobě nebo někomu blízkému začátek školního roku! Babí léto může odstartovat ve znamení pastelových barev přírody, krásy květin a vůně vychytané kosmetiky Dermacol. Soutěžte s námi o luxusní dárkový balíček s kosmetikou a parádní kytici!

Soutěž o kytici fleurop a kosmetiku Dermacol

Jak soutěžit

Soutěžit můžete od 1.9.  do 7.9. 2022 na Instagramu.

  • napište do komentáře, komu a proč chcete zpříjemnit začátek podzimu
  • sledujte @fleurop.cz a @dermacol
  • výherci budou vylosování 7.9. 2022.

Výherní balíček s kosmetikou s kosmetikou a líčidly Dermacol včetně designové kytice dorazí výhercům dne 9.9. 2022.

Soutěž není sponzorována, podporována ani spravována společností Meta (Instagram) a ani s ní nijak nesouvisí. 

Výhra pro 3 šťastlivce

Výherci soutěže a nebo jejich blízcí se mohou těšit na stylový dárek. Velkolepá kytice zářivě zlatých slunečnic doplněná fialkovým limoniem umocní atmosféru počínajícího hřejivého podzimu. Tělo a tvář rozmazlí kosmetické vychytávky od Dermacol - sprchový gel, krém na ruce, řasenka a lesk pro krásně šťavnaté rty. 

Dárkové balíčky obsahují:

  • řasenka Dermacol
  • sprchový gel Flower care Dermacol šeřík či růže
  • krém na ruce Flower care šeřík či růže
  • lesk na rty 16H lip color Dermacol
  • stylová kytice se slunečnicemi fleurop https://www.fleurop.cz/Slunecnice/Letni-sluneni

Kosmetika Dermacol

Výrazný a neodolatelný pohled díky tvarující řasence Dermacol a šťavnaté lesklé rty krásně podtrhnou ženský vzhled! Milujete navíc vůni šeříku či růží? Nechte se unést voňavou květinovou kosmetikou Dermacol v elegantním dárkovém balíčku!

Kytice od Fleurop

Babí léto ve floristice provází především slunečnice. V této soutěži můžete vyhrát nádhernou kytici zlatavých slunečnic doplněných fialovým limoniem. Kráse této nápadité kontrastní kombinace podlehnete!

Dermacol kosmetika

Úplné podmínky soutěže

Úplná pravidla soutěže

Tato pravidla slouží jako doplnění informací týkajících se pravidel soutěže uvedených organizátory na sociální síti, kde je soutěž organizována. Organizátorem soutěže jsou společnosti: Fleurop - Interflora Česká s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 795/40, Praha 11000 (dále jen „organizátor“).

I. Termín a místo konání soutěže

Soutěž se uskuteční v rámci účtu organizátorů na sociální sítích v době a na území uvedeném v informacích o soutěži na sociální síti.

II. Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let s adresou pro doručování na území České republiky. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.

III. Podmínky soutěže a výhry

Podmínky výhry a pravidla, dle kterých bude určeno pořadí výherců, jsou uvedeny v informacích o soutěži na sociální síti. V informacích o soutěži je dále popsána i samotná výhra. Předání výhry výherci bude zajištěno prostřednictvím třetí strany zajišťující doručovatelské služby, konkrétně prostřednictvím doručovací služby PPL.

IV. Zpracování osobních údajů

Účastí v této soutěži bere soutěžící na vědomí zpracování poskytnutých osobních údajů pro účely realizace (tedy jejího vedení, organizace a vyhodnocení) této soutěže, veřejné vyhlášení výherce (na sociálních sítích organizátorů) a kontaktování výherce z důvodu oprávněného zájmu organizátora na úspěšné realizaci soutěže. Zpracovány budou kontaktní údaje účastníka. Účastník bere na vědomí, že poskytuje svoje osobní údaje dobrovolně a že má právo na přístup k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů a namítání jejich zpracování. V případě pochybností o dodržování práv organizátorem se účastník může obrátit na organizátory soutěže nebo Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Doručování květinových zásilek: datum a čas doručení
Kdy doručíme Vaší květinovou zásilku? Zjistěte, jak funguje doručování květin na fleurop.cz!...
Jak objednat smuteční kytici
Vsaďte na spolehlivý květinový servis, ušetřete si starosti a objednejte smuteční květiny online!...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost