Slavíte svátek zamilovaných? Vymyslet vhodný dárek a způsob vyznání lásky může mnohým zamotat hlavu. Pokud vám také schází inspirace, jste tu správně – přinášíme řadu zajímavých tipů na to, jak popřát k Valentýnu vaší drahé polovičce.

1. Jak popřát k Valentýnu?

Možností je spousta. K nejoblíbenějším patří květina a romantický vzkaz. Někteří preferují dovoz květin do práce, jiní osobní předání. Nezapomínejte přitom na drobnosti. Zamilovaná SMS udělá mnohdy větší radost než bonboniéra. A co dárek k Valentýnu pro muže? I ti mají rádi květiny, preferují ale jiné formy přání než puget růží.

2. Tipy na přání k Valentýnu

Jaký je nejlepší dárek k Valentýnu? To vám těžko poradíme – vaši lásku přece jen znáte nejlépe vy. Naše tipy tedy vnímejte spíše jako inspiraci a vložte do nich kousek sebe. 

1. Kytice z lásky

Základ, kterým vždy uděláte radost. Před nákupem se zamyslete nad tím, jakým způsobem květiny předáte. Na výběr máte dvě možnosti:

  • Doručení domů či do práce – milé překvapení, při kterém kurýr doveze kytici s vaším vzkazem na domluvené místo a ve stanoveném čase.

  • Osobní předání – někdo to má zkrátka rád postaru. Stavte se cestou z práce v květinářství, nebo si objednejte květinu na internetu a jen ji po cestě domů vyzvedněte. Osobní předání potěší a vy si užijete reakci obdarovaného.

Při nákupu květiny k Valentýnu vybírejte i jiné než rudé růže . Pokud víte, že vaše drahá polovička preferuje konkrétní barvu, udělejte jí radost kyticí na míru. V půlce února bez problému seženete lilie, gerbery a některé druhy cibulovin – třeba tulipány.

 

Kytice 40 dlouhostonkých růží

 

2. Květiny v krabici

Moderní a neotřelý způsob darování květin. Květiny nejsou v pugétu, ale zabalené v luxusní krabičce se saténovou mašlí. Do krabice přidejte třeba pralinky a nezapomeňte na zamilovaný vzkaz! Květinové boxy si u nás můžete objednat i s doručením do práce nebo až domů k vaší partnerce či partnerovi.

 

 

 

3. SMS přání

Krátkým přáníčkem nikdy nic nezkazíte. Nespoléhejte ale na to, že máte Valentýn vyřešený. Romantická, nebo dokonce lehce erotická textovka navnadí na příjemně strávený večer.

4. Vlastnoručně připravená večeře

Co takhle romantický večer ve dvou? Láska přece prochází žaludkem. Dejte si tedy záležet a vymyslete vlastní valentýnské menu. Na něm by se měly objevit oblíbené pokrmy, které vás neuspí, ale naopak naladí na zbytek večera. Do menu můžete zakomponovat i přírodní afrodiziaka jako zázvor, hřebíček a celer.

5.Sexy prádlo

Okořeňte si valentýnskou noc trochou krajek nebo kůže. Svůdné prádlo a hračky do ložnice patří mezi oblíbené dárky k Valentýnu. Se svým milovaným si vyjádříte vzájemnou náklonnost a prozkoumáte hranice vaší touhy.

 

3. Hodí se květiny jako dárek pro muže?

Palčivá otázka, kterou lidstvo stále definitivně nerozlousklo. Muži vám řeknou, že o pugét růží nestojí, myslí to ale vážně? U darování květin pro muže záleží na kontextu. Neobjednávejte mu kytici do práce a darujte mu ji v soukromí. Vyhne se díky tomu pohledům nechápavých kolegů.

Pro muže se hodí spíše atypické, výrazné a originální květiny. Typickým příkladem jsou odrůdy kala, orchidej a strelitzia. Vybírejte z odstínu oranžové, zelené a modré. Jemné odstíny růžové a fialové si nechte pro sebe.

Jestliže váš miláček rád vaří, nic nezkazíte ani květinou do kuchyně. Situaci můžete odlehčit například mikrobylinkami v dárkovém balení.

 

 

Doufáme, že jste načerpali inspiraci na to, jak popřát k Valentýnu způsobem, který se setká s úspěchem. Rozhodně se však nemusíte držet jen jednoho přání – můžete začít zamilovanou SMS, pokračovat valentýnskou kyticí a celý den završit večeří ve dvou. S hýčkáním to na Valentýna určitě jen tak nepřeženete! A to platí nejen pro pány, ale i pro dámy – nezapomeňte tedy připravit valentýnský dárek i pro vašeho partnera.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

4.FAQ

1. Jak se přeje k Valentýnu?

Valentýnské přání musí být v první řadě osobní. Neexistuje proto univerzální rada. Vzpomeňte si na to, co má vaše drahá polovička ráda a udělejte radost dárkem přímo pro něho či pro ni.

 

2. Co mám napsat do Valentýnky?

„Miluju Tě jako labuť“… Tak takhle vážně ne. Klišé frázím už dávno odzvonilo. Přání nemusí být dlouhé, za to ale od srdce a upřímné. Valentýnku začněte oslovením a zakončete ji něžným „Miluji Tě“. Nezapomínejte ani na to, že méně bývá často více.

 

3. Co napsat holce k Valentýnu?

Pokud vyjadřujete lásku poprvé, začněte zlehka. Neplýtvejte něžnými slůvky, ale buďte spíše pragmatičtí. Pozvěte slečnu na večeři nebo do kavárny. Valentýnku vždy darujte osobně – lépe vyzní a vaše vyvolená na pozvání zareaguje hned.

 

4. Jak napsat Valentýnku?

Zapomeňte na otřepané fráze. Vezměte do ruky tužku a zamyslete se nad tím, co nejvíce vystihuje vaši lásku. Větší radost také udělají ručně psané Valentýnky. Pozor ale na to, aby obdarovaný přečetl vše správně. Pokud škrábete jako kocour, raději si kupte předtištěnou.

 

 

Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Jak usušit růže? S těmito tipy vydrží krásné i několik let!
Růže jsou opravdovými královnami květin. Mají mnoho barev, velikostí a tvarů, nicméně každá odrůda vypadá nádherně. Škoda jen, že ve váze vydrží sotva pár ...
Druhy růží – jaké existují a jak je pěstovat?
Růže patří k těm nejkrásnějším a nejoblíbenějším květinám vůbec. Nezáleží přitom, jestli chcete popřát k Valentýnu, narozeninám nebo hledáte ideální svateb...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost