Slavnostní atmosféra konce roku je za dveřmi. Přípravy na Vánoce vrcholí. Možná už máte napečené cukroví, zabalené dárečky i promyšlené vánoční menu. Zbývá vymyslet, do jakého vánočního kabátku ustrojíte místo, kde Vánoce oslavíte.

BAREVNÝ STYL

Vánoční dekorace je symbolickou třešničkou na dortu celých Vánoc. Vánoční hvězda, nazdobené větvičky v truhlících za okny, adventní věnce, elegantní svícny, lucerničky a světýlka, plovoucí svíčky i aromatické potpourri… Inspirovat se můžete i u nás - celou zimní kolekci najdete zde: https://www.fleurop.cz/zimni-kytice

Vaše fantazie i kreativita se může v čase Vánoc opravdu vyřádit. Pokud plánujete vyrobit a nebo nakoupit více druhů dekorací, doporučujeme u všech držet obdobnou barevnost - ideálně zvolit jednu nebo dvě základní barvy, které lze jemně doplnit dalšími.

NÁPADITÉ VÁNOČNÍ DEKORACE

ADVENTNÍ VĚNEC

Osvědčená klasika, která Vám připomene tok adventního času. Dopřejte si v předvánočním čase chvilku rozjímání u plamínku svíčky. Výroba adventního věnce může být příjemnou zábavou pro celou rodinu, ale pokud toho máte letos hodně, rádi Vám jej přivezeme my až ke dveřím.

ORIGINÁLNÍ SVÍCEN

Ideální dekorace i pro menší prostory, například na kancelářský stůl a nebo poličku. Skvěle bude vypadat i na slavnostně nazdobeném vánočním stole. Pokud chcete někomu v adventu stylově poděkovat, zašlete adventní svícen.

VÁNOČNÍ HVĚZDA

vánoční dekorace. Jestli se chcete z její krásy těšit celou zimu, kupte takovou, která má zelená poupata. Poinsettia je sázkou na jistotu, pokud chcete vykouzlit vánoční atmosféru a ještě Vás tlačí čas.

ZIMNÍ KVĚTINOVÁ VÝZDOBA

V interiéru či za okny, všude se budou vyjímat tradiční zimní květiny. Amarylis a orchidej jsou ideální favoritky do zimních kytic v interiéru. Naopak za okny, na balkoně a nebo zahrádce bude vypadat skvěle vřes, větvičky dozdobené sušenými plody, případně okrasná kapusta. Užijte si květinovou krásu v každé roční době!

PLOVOUCÍ SVÍČKY

Plovoucí svíčky jsou nejen krásná dekorace, ale taky zábavná hra pro celou rodinu na Štědrý den! Připravte si velkou mísu, naplňte ji vodou, přidejte drobné květy, případně pár kapek vonného olejíčku. Každému členu rodiny přidělte jednu svíčku - ideálně pokud mají každá jinou barvu. Sledujte, kam svíčky po vodě poplují, které poplují spolu a jaký mají plamínek. Říká se, že to vypovídá o životních cestách rodinných příslušníků v dalším roce.

POTPOURRI

Už se Vám omrzela vůně purpury? Vyrobte si svou vlastní vůni! Do misky vložte okvětní lístky květů, rozdrobte šišku, přidejte sušené plody, šípky, žaludy, sušené plátky pomerančů… Zakapte aromatickým olejíčkem a nechte provonět celou místnost.

A především - užijte si Vánoce jako v pohádce!

Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Proč využít rozvoz květin
Proč využít rozvoz květin? Třeba tehdy, když se nemůžete někam dostavit, když chcete někoho potěšit a nebo také tehdy, když se potřebujete usmířit. Překvap...
Led(n)ové království
Jak vykouzlit krásné květinové zátiší v době, kdy příroda spí? Inspirujte se v přírodě! Zimní plody, bílá barva a nebo naopak prohřívací zář pastelových ba...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost