Led(n)ové království

V přírodě je sice mrazivé období útlumu, ale to neznamená zimní spánek pro květináře a floristiku celkově:-). Rádi byste zahřáli svou duši pohledem na krásné zimní kytice? Pak Vás potěší naše lednové floristické tipy!

Krásky led(n)ového království

Bělostně Bílá

Chcete-li kytici ladit se zimním kabátkem zasněžené přírody, dopřejte si bílou. Bílé orchideje, kaly, amarylisy, růže, germínky a nebo lilie… vytvoří kouzelnou atmosféru jako v pohádce Frozen. Když bílý základ květiny doplníte nějakou výraznou barvou (červená, fialová) a nebo zimní “peřinkou” z vaty, bude celkový efekt velmi elegantní. Pro zvýraznění celkově jemného vzhledu kytice lze použít jemně zlatavé třpytky nebo lesk ve spreji.

Pokud se chcete inspirovat nežností bílých kytic, prohlédněte si naše nejkrásnější zde:

https://www.fleurop.cz/Bile-kytice

Barevná hra zimních plodů

Plody zimních keřů oplývají výraznými barvami a v zimních kyticích vypadají prostě skvěle. Šípky, ptačí zob, bodláky, drobné šišky, holé větvičky stromů, kousky kůry, celá skořice a nebo oříšky. To vše lze zakomponovat do zimních kytic nebo aranží. Kytice doplněné dary zimní přírody vypadají originálně, hravě a nápaditě. Skvěle oživí váš domov, dlouho vydrží a pokud je pokapete trochou aroma oleje, vše nádherně provon

Pusťte se do kreativních hrátek s květinkami a zimnímy plody! A nebo si nechte dovézt kytici, která u Vás vykouzlí kouzelnou zimní atmosféru.

Hřejivá záře teplých barev

Jestli nepatříte k milovníkům zimy a raději máte veselí jarních a letních barev, i pro Vás máme řešení. Vůni jara a teplo léta Vám budou evokovat třeba tyhle zimní, ale barevné krásky. Přivolejte si jarně-letní atmosféru jasnými barvami, které vykouzlí úsměv i na zmrzlé tváři. Přejeme krásný a provoněný začátek Nového roku!


Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Kouzelný a voňavý Šťedrý den
Finalizujete vánoční přípravy? Jaký barevný kabátek letos oblečete vašemu interiéru? Které dekorace zvolit? Různé tipy najdete v našem článků o vánočních d...
Originální Valentýnské překvapení
Jak pojmout letos Valentýna originálně? Chcete nachystat překvapení, na které Vaše milá jen tak nezapomene? Nechte zaslat kytici - naladíte ji na večer ješ...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost