Ve světě je rozvoz květin osvědčenou službou s více jak stoletou tradicí. Není divu, že i u nás jeho obliba z mnoha důvodů roste. Přijde Vám zbytečné posílat kytici, když jí můžete předat osobně? Čtěte, kdy Vám rozvoz květin přinese výhody, o nichž jste dosud možná netušili.

KDYŽ NEMŮŽETE NĚKAM DORAZIT

Rodinná oslava? Přátelské posezení nebo sraz? Někdy se prostě nerozkrájíte. Chcete i tak někomu popřát? Zašlete kytici a uděláte radost i během své nepřítomnosti! Řekněte, kdy jindy se Vám něco takového podaří:-).

CESTOVÁNÍ S KVĚTINAMI

Chystáte se darovat květinu, už ji máte koupenou a čeká Vás ještě dlouhá cesta autem nebo hromadným dopravním prostředkem? Květinám tím nejspíš na trvanlivosti nepřidáte. Prvním úskalím je nevyhovující teplota. Dalším rizikem je nebezpečí pádu kytice v případě prudšího zabrzdění. A co teprve vlhkost, kterou většina květin vyžaduje…

Profesionální doručovací služba počítá se všemi těmito faktory a má je pod kontrolou. Vy se můžete spolehnout, že příjemce dostane nádhernou a čerstvou kytici, která vydrží opravdu dlouho.

ORGANIZACE OSLAVY

Příprava občerstvení, úklid, balení dárků, napsání přáníček… a dosaďte si další úkoly dle typu akce, kterou organizujete. Proč ještě vyzvedávat květiny, když mohou přijet ony k Vám? Rozvrhněte své síly efektivně, ať máte čas si onu událost užít.

USMÍŘENÍ

Dát věci do pořádku nemusí být snadné, ale i tak si to můžete ulehčit. Pokud potřebujete cokoli vyžehlit, zaslaná kytice Vám prokáže tu nejlepší službu. Květiny vyjádří Vaši láskyplnou omluvu i beze slov.

KONDOLENČNÍ KYTICE

Květiny neodmyslitelně patří k poslednímu rozloučení. Pokud se z jakéhokoli důvodu nemůžete pohřbu osobně zúčastnit, zašlete alespoň květiny jako symbolické sbohem zesnulému. Zasláním kondolenční kytice pozůstalým můžete vyjádřit svou soustrast a podporu.

NÁPADITÉ KYTICE DLE VAŠICH PŘEDSTAV

Jednotlivá květinářství se mohou lišit jak skladbou sortimentu, tak způsobem, jakým kytice váží. Na eshopu www.fleurop.cz si můžete vybrat z bohaté nabídky jak originálních, tak tradičních kytic.

Kytice uváží ti nejlepší čeští floristé. Dodané květiny budou vypadat tak, jako na obrázku.

NÁDHERNÉ PŘEKVAPENÍ PRO OBDAROVANÉ

Lidé milují nevšední zážitky a překvapení. Dopřejte jim dárek, který je zahřeje na srdci. Ten moment, kdy přijede kurýr k obdarovaným do práce či domů a nese krásnou kytici přímo pro ně, je jednoduše nezapomenutelný.

Samotné předání kytice probíhá dle zásad květinové etikety, což celému zážitku dodá punc výjimečnosti. Můžete si být jisti, že po podobném překvapení budou toužit všichni, kteří budou předávání kytice přítomni.

Květinový dárek můžete zaslat jak kdekoli po České republice, tak do dalších 150 zemí na světě.

Přejeme krásné a voňavé květinové zážitky!

Kytka pro muže ano či ne
Jakou kytku věnovat mužům a k jakým příležitostem? Kterou kytici vybrat, aby se obdarovanému opravdu líbila? Odpovědi najdete v tomto článku - zbývá už jen...
Kouzelný a voňavý Šťedrý den
Finalizujete vánoční přípravy? Jaký barevný kabátek letos oblečete vašemu interiéru? Které dekorace zvolit? Různé tipy najdete v našem článků o vánočních d...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost