Originální floristické dekorace

K létu neodmyslitelně patří oslavy, svatby, grilovačky a různé party. Přinášíme Vám několik horkých letních tipů na nádherné květinové kulisy a kytice. Vytvořte si voňavé a barvené dekorace i pro případ, že se chcete květinami kochat na svém balkoně, terase a nebo hledáte způsob, jak zabavit své děti.

Svítící květinová spirála

Pokud jste vlastníky třebas i dětské spirály na hraní, využijte ji pro výzdobu svého království. Spirálu lze uchytit k pevným bodům a proplést ji dlouhými stonky, něžnými kvítky a řetězem se světýlky. Spirála vypadá velmi efektně, pokud je natažena na balkonovém zábradlí. Usaďte se na balkon a vychutnávejte letní atmosféru plnými doušky.

Květinový věnec i jako lustr

Tato dekorace se neobejde bez kulatého korpusu. V zahradním centru nebo květinářství zakupte korpus na květinový věnec a Vámi vybrané květiny buď proplétejte nebo lepte pomocí tavící pistole na korpus. Hotový věnec lze položit na jakékoli místo, kde vynikne. Pokud chcete věnec využít jako originální lustr, je třeba věnovat pozornost jeho správnému uchycení. Nejlepší je zavěsit věnec na trám a nebo pevnou větev. Doprostřed věnce umístěte svítidlo a dál už jen užívejte letní zábavy.

Plovoucí květiny a svíčky

Snadná a oblíbená dekorace, která nadělá hodně parády. Natrhejte si své oblíbené květiny a jejich květy umístěte do průhledné nádoby s vodou. Ke květinám přidejte plovoucí svíčky a přikápněte pár kapek aroma oleje. Univerzální, voňavá a krásně svítící dekorace vhodná pro všechny možné příležitosti.

Nejkrásnější letní kytice

Váš domov, kancelář i chalupa mohou být místy, kde vládne pohoda a útulná atmosféra. Květiny jsou skvělí pomocníci, jak toho docílit. Tyto krásky mohou dělat radost Vám a nebo je můžete někomu zaslat jako dárek:

Pivoňky

Královské pivoňky jsou na vrcholy své sezóny. Jejich vznešené květy jsou vhodné i pro výjimečné příležitosti jako jsou různá výročí, kulatiny a nebo svatba. Dopřejte si jejich krásu při všech mimořádných okamžicích, které Vás v létě čekají.

Slunečnice

Kam nechodí slunce, tam pošlete alespoň slunečnici! Je to symbol optimismu, života a radosti. Skvělý dárek pro všechny, kteří se zrovna zotavují a uzdravují. V době babího léta by si měl slunečnice dopřát každý milovník květin a floristiky.

Levandule

Podmanivá vůně levandule uklidňuje a přináší příjemné sny. Kytice dozdobené levandulí mají šmrnc rozevlátých lučních květin. Osobité kouzlo levandule vynikne také v jedlých kyticích, které jsou uvázány převážně z jedlých bylinek. Vyrazte do přírody, na zahradu a vytvořte si jedlou kytici na míru své chuti i čichu! Jedlé prvky kytice následně využijte v rámci aroma koupele, do čaje a nebo do různých pokrmů.

Přejeme kouzelné letní dny!Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Pomáhejme našim seniorům
Mysleme na naše nejstarší! Důstojné stáří a možnost strávit podzim života ve svém domově je výzvou celé naší společnosti. Spolupráce s nadací Krása pomoci ...
Zasílání květin do zahraničí: snadno a spolehlivě
Kytici do zahraničí lze zaslat jednoduše a rychle, z pohodlí vašeho domova jen díky několika klikům. Žádná vzdálenost není překážkou k potěšení těch, kter...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost