Důstojné a radostné stáří je velkou výzvou naší společnosti. Nejen délka, ale i kvalita života je rozhodující pro pocit štěstí a naplněnosti. Ani my ve Fleurop.cz nezůstáváme pozadu a podporujeme iniciativy, jejichž cílem je zkvalitnění života našich babiček a dědečků.

S čím se potýkají naši nejstarší

Ptáte se, proč pomáhat našim seniorům? Ne vždy je v silách rodiny kompletně zajistit veškeré potřeby svých starších příbuzných. Mnoho seniorů se tak potýká s osamělostí, zdravotními problémy a nebo chudobou.

Nadace Krása pomoci

Naštěstí existují organizace, které mají možné potíže seniorů pod palcem. Naši nejstarší tak nemusí čelit situaci, že jim nemá kdo nakoupit, doprovodit k lékaři a nebo jim pomoci s vyplněním nějakého formuláře.

Jak pomáhá Krása pomoci

Vize nadace Krása pomoci je, aby naši senioři žili důstojný život ve svém domácím prostředí. Koordinátorky nadace v prvé řadě zajišťují dobrovolníky, kteří pomáhají starším lidem v jejich domovech a rodinám, které potřebují pomoc s péči o člena rodiny. Dále nadace finančně podporuje další neziskové organizace zaměřené na práci se seniory a lidem nad padesát let pomáhá nalézt vhodné zaměstnání.

Fleurop pomáhá

Nadaci Krása pomoci a její aktivity pravidelně různým způsobem podporujeme. Za loňský rok jsme nadaci darovali 2900 Kč. Dělá nám radost úsměv na tvářích našich babiček, takže na různé tematické akce posíláme krásné květiny. V neposlední řadě mají možnost přispět seniorům naši zákazníci, přímo prostřednictvím nákupu na našem eshopu.

Nákup kytice u Fleurop = pomoc pro seniory

I Vy se můžete podílet na pomoci našim nejstarším. V rámci objednávky na našem e-shopu vložíte do nákupního košíku jako samostatnou položku příspěvek na nadaci. Za jakýkoliv příspěvek budeme vděční. Základní hodnota činí 20 Kč, ale dar můžete navýšit libovolně dle svého uvážení. Váš příspěvek poputuje nadaci Krása pomoci a ta jej použije na asistenční služby osamělým seniorům nebo na pomoc rodinám, které potřebují odlehčit při náročné péči o staršího a často nemohoucího člověka. Podpořte dobrou věc prostřednictvím příspěvku na nadaci a věřte, že jednou tuto pomoc oceníte třeba i Vy sami!Květomluva na Den matek
Den matek slavíme 10.5. 2020. Poděkujte své milé mamice, jistě si to zaslouží! Věnovat můžete neodolatelně krásnou kytici čerstvých a voňovaých květin. Nab...
Kreativní letní floristické tipy
Milujete letní večery na terásce, balkoně nebo zahradě? Vytvořte večeru ještě kouzelnější atmosféru! Originální květinové dekorace dodají šmrnc každé letní...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost