DEN SENIORŮ

První den v říjnu se slaví Den seniorů. Poprvé byl vyhlášen v roce 1999 generálním tajemníkem OSN Kofi Annanem. Smyslem tohoto dne je upozornit na témata, se kterými se senioři mohou potýkat - samota, neadekvátní zdravotní péče, riziko chudoby a nebo diskriminace. Tyto možné problémy se v různé míře týkají starších lidí na celém světě.

Není tedy divu, že i u nás existuje organizace Nadace Krása Pomoci, jejímž posláním je umožnit seniorům, aby mohli žít samostatný a důstojný život u sebe doma.

RADOST V KAŽDÉM VĚKU

Nejen důstojný, ale i radostný život ve stáří je cíl, který je výzvou pro celou naši společnost. U nás ve Fleurop si aktuálnost této výzvy dobře uvědomujeme a proto je podpora Nadace Krása pomoci jasnou volbou.

JAK MŮŽETE POMOCI NAŠIM SENIORŮM

Také Vy můžete přispět ke zkvalitnění života našich starších spoluobčanů. V rámci objednávky kytice na e-shopu vložíte do nákupního košíku Příspěvek na Nadaci. Příspěvek má minimální hodnotu 20 Kč, ale můžete jej libovolně navýšit.

Váš příspěvek poputuje Nadaci Krása Pomoci a ta jej použije na asistenční pomoc osamělým seniorům nebo na pomoc rodinám, které potřebují odlehčit při náročné péči o staršího a často nemohoucího člověka. Podpořte dobrou věc prostřednictvím Příspěvku na Nadaci a věřte, že jednou tuto pomoc oceníte třeba i Vy sami.

KYTICE ROZZÁŘÍ TVÁŘ ÚSMĚVEM

Velice nás těší, když můžeme vykouzlit úsměv na tváři našich babiček přímo prostřednictvím krásné kytice voňavých květin. Pravidelně darujeme kytice na tematické akce, které se zaměřují na podporu našich starších občanů. Pomáhejte s námi!


Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Šest tipů na dokonalý svatební servis
Pro každou ženu je svatba jedním z nejkrásnějších dnů v životě. Kromě ženicha a svatebních šatů k této události rozhodně patří svatební kytice a květinová ...
Jaká kytice se hodí na pohřeb
Fleurop.cz pro Vás zařídí kompletní květinový servis i v rámci smutečních příležitostí. Vybírat můžete ze smutečních věnců, kondolenčních kytic a aranží. U...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost