Pro každou ženu je svatba jedním z nejkrásnějších dnů v životě. Kromě ženicha a svatebních šatů k této události rozhodně patří svatební kytice a květinová výzdoba celých prostor. Výběr květin vytváří prostor pro vaši fantazii a kreativitu, nicméně jde o důležitý aspekt celé svatby, proto nenechejte nic náhodě a inspirujte se šesticí našich tipů.

KYTICE NEVĚSTY DOVRŠUJE CELKOVÝ VZHLED

Ve svatební kytici se má odrážet vkus a jedinečnost nevěsty. Měla by se také vybírat podle svatebních šatů a doplňků, líčení a vlasů a v neposlední řadě i dle celkového „designu“ svatebních prostor. Fantazii se meze nekladou. Některá nevěsta např. dává přednost vlastnoručně natrhaným a naaranžovaným květinám, jiné se obrátí na profesionální květinové služby.


KVĚTINOVÁ DEKORACE

Kromě kytice pro nevěstu je dobré zajistit také květiny pro maminky novomanželů, svědkyni, ale také výzdobu na auto, korsáž pro novomanžela a dále květinové dekorace na stoly a do celkového prostoru. Vše by mělo ladit s kyticí pro nevěsty, v případě květinové výzdoby byste pak měly vycházet i z barvy ubrusů, prostírání a dalších použitých doplňků.


FLEUROP FLORISTÉ SE SVATEBNÍ FLORISTIKOU PORADÍ

Vybrat si správný styl svatební kytice i celé výzdoby nemusí být jednoduché a ne každá nevěsta ví přesně, jaké typy květin by si přála a co by pro daný typ svatby bylo nejvhodnější. Zde je na místě vyhledat květinové profesionály a dohodnout celé aranžmá kompletně. V našich partnerských květinářstvích Fleurop, které poznáte podle originální nálepky na prodejně, se můžete poradit se špičkovými floristy, které vaše sny převedou kvalitně a kreativně v realitu.


PŘENECHTE VŠE PROFESIONÁLŮM

Nemáte čas trávit hodiny a hodiny s floristy a vymýšlet tu nejlepší variantu? Vyzkoušejte naši doručovací květinovou službu Fleurop. Jednoduše si na stránkách vyberete pugéty, které se vám nejvíce líbí, objednáte a my vám je v daný termín doručíme na místo vaší svatby. Květiny vážou naši spolupracující profesionální floristé z nejbližšího okolí, proto se nemusíte obávat, že by kytice musely zdolávat tisíce kilometrů a během cesty by ztratily na své kráse a čerstvosti.


SVATEBNÍ KYTICE PODLE SEZONY

Plánujete svatbu na jaře nebo v létě? I sezóna hraje při výběru květin roli. Tak jako každé období má své osobité kouzlo, i kytice naaranžovaná ze sezónních květů vytvoří svou jedinečnou atmosféru. Inspirovat se můžete v našich sezónních kolekcích. Nemusíte se držet tradičních růží, ale spousta druhů květin, jako jsou tulipány, karafiáty či gerbery, umí také vytvořit krásnou atmosféru plnou energie a barev. Navíc pokud chystáte svatbu někde v přírodě, sezónně zvolené květiny mohou ladit s okolím.


DORUČENÍ SVATEBNÍ KYTICE KAMKOLI DO ZAHRANIČÍ

V dnešní době není neobvyklé, že se pár rozhodne svůj den D prožít někde v cizině. O to náročnější je pak veškerá příprava, včetně zajištění květin. Pokud i přes dalekou vzdálenost toužíte po svatbě plné vonících květin, nechte si je prostřednictvím naší služby Fleurop doručit klidně i na druhý konec světa. V současnosti doručujeme květiny do více než 150 zemí světa, kde spolupracujeme s místními květinovými ateliéry a floristy. Máte tak jistotu včasného dodání, kvality a profesionální péče.


Fotografie:  Fleurop AG

Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Česká floristika má pro rok 2019 nového Mistra floristu
Předposlední květnový týden se Děčín proměnil ve snovou říši květin. Konala se zde již tradiční a nejvýznamnější floristická soutěž Mistrovství floristů ČR...
Květinová radost na Den seniorů
Věděli jste, že 1.10. se ve světě slaví Den seniorů? Snahou je upozornit na možné problémy, se kterými se starší lidé potkávají. Ať už jde o samotu, riziko...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost