Rádi byste podtrhli význam Vašeho sdělení? Přemýšlíte, jak udělat z nějaké příležitosti mimořádný okamžik, na který se jen tak nezapomíná? Chcete někomu poděkovat originálně, ale nedostává se Vám správných slov? Pugét nádherných květů je způsobem, jak vyřešit tyto situace s přehledem a grácií!

Kytice za příznivé ceny

Svěží a nápadité vazby, osvědčené klasické kytice, případně květiny, které mají lidé nejraději? Na Fleurop.cz Vám splníme každé květinové přání! Naše nabídka osloví jak milovníky tradičních květin, tak ty, kteří si potrpí na moderní a neotřelé kytice. Dobrou zprávou je, že nákup kytice nemusí zatížit Vaši peněženku. Sortiment Fleurop byl koncipován tak, aby uspokojil i nejnáročnější zákazníky a zároveň si zde přišli na své ti, kteří chtějí zaslat milou kytici jen tak pro radost.

Dárek, který nadchne

Představte si, že Vám kurýr doveze krásně vypadající balíček s květinovým potiskem. Rozbalíte jej a Vaše smysly pookřejí intenzivním zážitkem. Omamná vůně, krása svěžích květů a to vše přímo k Vašim rukám. Můžete se spolehnout, že květiny v balíčku dorazí naprosto čerstvé díky speciálnímu zavlažovacímu obalu. Součástí balení je také výživa pro květiny, takže květiny stačí už jen umístit do vázy a kochat se jejich krásou. Líbí se Vám tahle představa? Pak neváhejte a dopřejte tohle překvapení s svým blízkým! Dárkový balíček s květinami dostanou dost možná poprvé, takže originální překvapení je zaručeno.

Růže za skvělé ceny

Milujete růže? Růže mají moc chytit za srdce každou ženu. Jsme si toho vědomi a součástí sortimentu kytic za příznivé ceny je proto široká nabídka různě barevných růží. Délka stonku těchto růží je asi 50 cm, květ je velký a plný. Ideální dárek nejen z lásky!

Doručovací dny a časy

Kytice za příznivou cenu doručuje PPL kurýr. Objednání na eshopu je možné kdykoli. Doručení kytice je možné ve všedních dnech a to od úterka do pátka, typicky mezi 9 a 15 hodinou. Přesný čas doručení nelze předem určit. Obdarovaný dostane od kurýrní služby sms o tom, že se bude v určitém časovém rozpětí doručovat zásilka. V případě nezastižení obdarovaného je zásilka ponechána k vyzvednutí na depu.

Za málo kaček hodně radosti

Velkou předností sortimentu kytic za příznivé ceny je jejich dostupná cena. Radost je možné udělat komukoli kdykoli, což mohou ocenit mimo jiné také mladí gentlemani. Květinový dar rozzáří úsměv na každé tváři, rozdávejte proto radost na všech frontách, bohatě se Vám vrátí zpět!
Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Podzimní floristické trendy
Podzim ve floristice? Přírodní materiály, hřejivé pastelové barvy, nádherné kytice... Čtěte, jaké jsou letošní floristické trendy!...
Tradiční klasické kytice
Chcete darovat nádhernou kytici a být si jisti, že se trefíte do vkusu obdarovaných? Tradiční klasické kytice nabízí to nejkrásnější, co je v květinovém sv...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost