Rádi byste darovali nádhernou kytici a chcete si být jisti, že se trefíte do vkusu svých milých? Kolekce tradičních klasických kytic nabízí to nejkrásnější, co je v květinovém světě k mání. Poděkování, blahopřání, láskyplný vzkaz a nebo dárek k jubileu… Vyberte si z květinové kolekce, která se u obdarovaných těší mimořádné oblibě.
Klasické kytice: luxus, který zalichotí

Tradiční klasické kytice jsou vázány z květin, které si lidé nejvíce zamilovali. Dlouhostonké růže, voňavé lilie, romantické santiny a eustomy nebo hravé germíny? Klasické kytice kombinují to nejkrásnější z říše květin v neodolatelně krásných vazbách od těch nejlepších českých floristů.

Růže

Královské růže jsou emotivním vyjádřením lásky a galantnosti. Ve světě květin nenajdete lepšího posla milostných vzkazů! K srdci obdarované můžete promluvit třeba prostřednictvím kytice Červený kavalír a nebo Pro královnu Vašeho srdce. Pokud chcete pogratulovat a nebo poděkovat, kytice čajových růží Anděl strážný nadchne Vaše přátele i Vaše nejbližší. Milovníci elegance ocení decentnost a přitom velkolepost bílých růží v kytici Srdeční záležitost.

Lilie

Dokonalé snoubení krásy a vůně, to je lilie. Lilie vyjadřuje především upřímnost a opravdovost. Hodí se všude tam, kde chcete zdůraznit význam svého sdělení a nebo poděkovat. Velmi vznešeně vypadá v kombinaci s červenými růžemi a doplněná eukalyptem, ostatně proto nese kytice z těchto květů jméno Královská elegance. Dobrou náladu a povzbuzení zařídí kytice Dobrá nálada složená z lilií, eustom a santinek v hravé bílo-žluto-fialové kombinaci.

Santini

Jak rozjasnit den svým blízkým a milým? Kytice Šťastné úsměvy je ten nejlepší recept na úsměv od ucha k uchu. Santini jsou také nositelkami osobních a emotivních vzkazů. Zašlete Vaší drahé polovičce milostnou zprávu třeba prostřednictvím kytice Mojí milované.

Eustomy

Jemné a přitom okouzlující eustomy jsou nepřehlédnutelné všude, kde je umístíte. I proto jsou velmi oblíbenou součástí všech kytic, které nesou romantické poselství. Kytice Něžná a šarmantní je výborná volba pro všechny jemné duše a milovníky růžovo-fialových odstínů.

Germíny

Hravé a barevné germíny jsou sehraným orchestrem opájející všechny lidské smysly. Germíny podporují přátelství a dobré vztahy. Vkusně a s nadhledem vyjádří, jak moc si vážíte těch, které chcete obdarovat. V neposlední řadě povzbudí a vyřídí Váš srdečný dík. Vyzkoušejte sílu těchto optimistických květin, zašlete třeba kytici Řekni své díky!

Udělejte radost prostě jen tak

Objednat kytici na fleurop.cz můžete kdykoli. Radost obdarovaným uděláme ještě tentýž den, pokud objednáte do 15:00 a nebo následující den, pokud objednáte po 15:00. Darujte klasickou kytici - úspěch v podobě radosti Vašich milých Vás nemine!Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Kytice za příznivé ceny
Rozkvetlý květinový dárek v nápaditém balení a za příjemnou cenu? Kytice za příznivé ceny Vás nadchnou!...
Vánoční Amarylis: tipy na správnou péči
Amarylis může vydržet krásně nakvetený několik týdnů! Zjistěte, jak na to....

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost