Den matek letos slavíme 14.5. tedy druhou květnovou neděli. V naší kultuře jej slavíme zhruba 100 let, nicméně mateřství oslavovaly v nějaké podobě snad všechny civilizace. Je to krásná tradice a ideální příležitost, říct mamince upřímné děkuji. Jak poděkovat mamince stylově a originálně? Vsaďte na tu nejkrásnější řeč, řeč květin!

Květomluva na Den matek

Každá květina nese svůj symbolický význam. Jaké sdělení vyjadřuje květina, kterou darujete ke Dni matek?

Růže

Růží mamince sdělujete, jak moc si vážíte její laskavosti a podpory. Růže je květina, která je jako stvořená pro oslavu mateřství, ženství a lásky. Pro oslavu Dne matek se hodí růžové, oranžové i žluté růže. Případně zvolte tu barvu, kterou má vaše maminka nejraději.

Gerbery

Gerbery jsou velmi oblíbené pro svou výraznou barevnost a sytost. Optimističtější květiny bychom těžko hledali. Gerbery vyjadřují obdarované: Přeji Ti do života jen to nejlepší. Užívej si plnými doušky vše, co přichází!

Eustomy

Jemné, romantické, rozněžnělé… Eustomy jsou skvělou volbu pro maminky, které si potrpí na krásu, romantiku a rády budují blízké vztahy. Eustoma nese následující poselství: Oceňuji tvou energii a lásku, kterou dokážeš svým blízkým dát!

Kosatce, šeříky a konvalinky

Kosatce, šeříky a konvalinky neodmyslitelně patří k rozkvěu májové přírody. Potěšte svou maminku tím, nejhezčím, co příroda nabízí. Kytici ze šeříků a konvalinek natrháte při procházce do přírody. Maminky milující vůni květin si zaručeně přijdou na své!

Květinové krabičky

Květinové krabičky jsou nejen krásné, ale i velmi praktické. Květinovou krabičku můžete naplnit nejen květy, ale i maminčinou oblíbenou sladkostí (čokoládové pralinky, makronky). Případně lze vložit flakon parfému. Květiny ve flowerboxu mají díky vodou nasáklé floristické hmotě velmi dlouhou trvanlivost. Praktický obal navíc umožňuje snadnou přepravu a umístění kdekoli, aniž by byla nutná váza. Velmi nápaditý dárek!

Originální barevná kytice

Rádi byste mamince věnovali neotřelou kytici z těch nejhezčích a nejčerstvějších květin? Nejste si jisti, které konkrétní květiny zvolit? Pak vězte, že naši floristé Vám rádi poradí a vymyslí takovou kytici, která maminku zaručeně nadchne. Spolupracujeme s těmi nejlepšími floristy v republice, na jejichž řemeslo se můžete 100 % spolehnout.

Květinové překvapení

Sobota před Dnem Matek bývá ve znamení ztenčujících se zásob květin a dlouhých front. Kytici pro maminku je proto dobré vybrat s předstihem. A navíc - proč chodit shánět kytici, když může kytice přijet za Vámi nebo za Vaší maminkou? Objednejte si kytičku na https://www.fleurop.cz/den-matek a nechte si ji dovézt až ke dveřím, pokud ji budete předávat osobně. Pokud maminku navštívit nemůžete, překvapte ji nádhernou kyticí - dovezeme ji na jakoukoli adresu v ČR!

 

Kytice pro moji NEJ maminku

Květinová krabička pro maminku

Kytice mamince v pastelových barvách

Puget růží pro nejhodnější maminku

Kytice mamince pro její sváteční den

 

Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Zasílejte květiny poštou
Květiny ve speciálním kartonovém balení lze nyní zaslat kamkoli v ČR, a to až před dveře obdarovaného! Kartonový obal květy chrání, aby dorazily v perfektn...
Pomáhejme našim seniorům
Mysleme na naše nejstarší! Důstojné stáří a možnost strávit podzim života ve svém domově je výzvou celé naší společnosti. Spolupráce s nadací Krása pomoci ...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost