Váš milý, kamarád, bratr nebo tatínek, kolega či šéf slaví? Promoce, pracovní jubileum nebo kulaté narozeniny? Možná váháte, jestli se se hodí, obdarovat muže kyticí.

Máme dobrou zprávu - hodí. A jako bonus budete originální. Jen je dobré držet se některých doporučení, protože kytice pro muže mají svá specifika. S našimi tipy nešlápnete vedle!

KYTKA PRO MUŽE

Jakou kytici vybrat pro muže? Určitě zabodujete s jedlou kyticí složenou z bylinek nebo vybraných druhů koření. Ke kytici přidejte drobný delikatesní dárek. Má pán rád sladké? Ocení dobrý doutník nebo lahvinku dobrého vína? Potěšit můžete všechny jeho smysly!

Jak bonbonieru, tak lahev vína můžete objednat spolu s kyticí na našem eshopu a zaslat pánovi na jeho adresu jako milé překvapení.

KYTICE A NEBO DÁRKOVÝ KOŠ

Kytice pro pány může být dozdobena jejich oblíbenou pochutinou a nebo naaranžovaná jako dárkový koš. Na našem eshopu lze tato speciální přání objednat na tomto odkaze: https://www.fleurop.cz/vsechny-kytice/originalni-a-neotrela.

VHODNÉ KVĚTINY PRO MUŽE

Pokud chcete klasickou kytici řezaných květin, pak vsaďte na netypické, výrazné a originální květiny, jako je například strelitzia a nebo kaly. Vhodná je také orchidej v květináči. Naopak vyhněte se kulatým kyticím s přílišnou dekorací.

V rámci barevného spektra vsaďte oranžovou, žlutou, zelenou i modrou. Růžovou a fialovou barvu přenechejte raději něžnému pohlaví.

Nápad darovat kytici muži se Vám líbí, ale nejste si jisti, co přesně vybrat? Chcete předem vědět, jak bude kytice pro pána vypadat? Pak si stačí vybrat ze speciální kategorie kytic pro muže: https://www.fleurop.cz/kytice-pro-muze.

Přejeme, ať se oslava vydaří!

Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Metrové růže aneb růže nejen pro zamilované
Okázalá kytice slavnostních, dlouhostonkých, plnokvětých růží? Kochejte se opravdu vyjímečnými růžemi. Metrové růže Vám dodáme jako poptávku na míru. ...
Proč využít rozvoz květin
Proč využít rozvoz květin? Třeba tehdy, když se nemůžete někam dostavit, když chcete někoho potěšit a nebo také tehdy, když se potřebujete usmířit. Překvap...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost