Květiny potěší snad každého, a proto patří k nejoblíbenějším dárkům. Jak je vybírat podle příležitosti nebo sezóny? Přinášíme vám ukázky výtvorů našich floristů a tipy na nejkrásnější kytice jak v klasickém, tak i moderním pojetí.

Ukázky nejkrásnějších kytic, které jsme doručili zákazníkům

 

1. Růže – královny květin

Růže u nás patří k nejoblíbenějším květinám – a není divu, jsou nádherné a velmi rozmanité. Existuje jich více než 300 druhů. Nejkrásnější kytice růží tedy můžete vybírat podle několika kritérií, z nichž nejdůležitější jsou barevné tóny. Pokud chcete dát najevo zamilovanost a vášeň, určitě nešlápnete vedle s rudými růžemi. Romantickou lásku pak symbolizují růžové růže a úctu nebo obdiv znázorňují růže žluté.

 

 

2. Netradiční sezónní kytice

Kromě oblíbených pugétů z jednoho druhu růží, gerber nebo karafiátů jsou u nás oblíbené i méně tradiční květiny. V poslední době se hodně vybírají podle aktuální sezóny. Na jaře tedy vítězí tulipány, v létě slunečnice a na podzim zase chryzantémy. Naši smluvní lokální floristé se zaměřují na pestrost i barvy daného ročního období.

 

 

3. K narozeninám

Pro naše zákazníky pravidelně doručujeme také kytice k narozeninám. V tomto případě hodně záleží na tom, jaké druhy květin a odstíny má oslavenec rád, jestli vyznává tradice nebo naopak následuje nejnovější trendy. Podle toho kytice také balíme klasicky do papíru nebo volíme boxy a košíky, které oživují převisy a různé dekorace. 

 

 

4. Svatební kytice

Zákazníci, respektive zákaznice, se na nás obracejí také s vázáním svatebních kytic. Zde je třeba být obzvlášť precizní – nejsou totiž jen drobným doplňkem, ale tvoří základ celé svatební výzdoby. Základ často tvoří bílé růže nebo eustomy a drobné malé květy, které se dobře kombinují s růžovými nebo žlutými květinami. Samozřejmě ale nejde jen o barevné kombinace, důležitý je i celkový styl, tvar a velikost kytice.

 

 

A co naše nejkrásnější kytice vypovídají? Že téměř každá květina udělá radost, vždy je ale třeba brát v úvahu konkrétní příležitost a vkus obdarované osoby. Pokud právě vybíráte kytici pro někoho blízkého, přejeme vám šťastnou ruku. A kdybyste si nevěděli rady, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. V rámci sítě Fleurop zajišťujeme profesionální vázání kytic pro různé příležitosti a doručení jak po České republice, tak i do zahraničí.

Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Jaké vymyslet překvapení na 50. narozeniny? Přinášíme tipy pro ženy i muže!
Jste pozvaní na padesátiny? Pak nejspíš chcete oslavenci vymyslet nějaké zajímavé překvapení. Výběr originálního dárku není jednoduchý, ale díky našim tipů...
Přání k 20. narozeninám – popřejte svým blízkým pomocí krásné kytice
Dvacáté narozeniny představují důležitý milník, který je třeba pořádně oslavit. Pokud tedy máte ve svém okolí někoho, kdo se chystá oslavit odchod ze světa...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost