Jste pozvaní na padesátiny? Pak nejspíš chcete oslavenci vymyslet nějaké zajímavé překvapení. Výběr originálního dárku není jednoduchý, ale díky našim tipům to určitě zvládnete. 

Překvapení na 50. narozeniny

 

V následujících řádcích najdete inspiraci, která se může hodit nejen na oslavu padesátin. Naše tipy jsme rozdělili do dvou sekcí. Nejprve se podíváme na dárky pro ženy, které zahrnují například kytice, šperky nebo wellness. Poté přejdeme k dárkům pro muže, kam spadají adrenalinové zážitky či luxusní alkohol.

 

5 zajímavých tipů na dárek k 50 narozeninám pro ženy

 

1. Wellness, masáže nebo kosmetické procedury

Takový relax potěší snad každou ženu. Většina z nich si navíc v pokročilejším věku uvědomuje nevyčíslitelnou hodnotu odpočinku a umí si ho dokonale užít. Jen vybírejte podle jejích preferencí, časových možností a případných zdravotních omezení.

 

2. Sada kvalitní kosmetiky

V tomto věku už si ženy vybírají kosmetickou péči i líčení velmi pečlivě. Potěší je tedy hlavně exkluzivní produkty v krásném balení, které skutečně fungují a zároveň mají šetrné složení.

 

3. Velká kytice a bonboniéra

Dovedete si představit lepší kombinaci? A jestli se nyní nemůžete setkat osobně, nevadí. Květiny s blahopřáním i něco na zub za vás oslavenkyni pošleme až domů nebo do práce, a to klidně i během několika hodin od objednání.

 

4. Krásný šperk 

Pokud jde o dárek pro blízkou osobu, ideální bude drahý kov, tedy zlato nebo stříbro. Vzdálené příbuzné nebo kolegyni nejspíš tak luxusní dárek dávat nejspíš nebudete. Stylově a elegantně ale může vypadat i kvalitní bižuterie.

 

5. Láhev šampaňského, Prosecca nebo kvalitního vína

Většina žen má ráda bublinky, a pokud si nejste jistí, určitě nešlápnete vedle s dobrým vínem. Stačí tedy už jen najít tu správnou odrůdu – ideálně v krásné láhvi, která se bude pro tento slavnostní okamžik hodit.

 

5 zajímavých tipů na dárek k 50 narozeninám pro muže

 

1. Půjčení nebo řízení luxusního auta

Snad každý muž se rád posadí za volant pořádného auta. Prodejci zážitků o tom ví, a tak dnes nabízejí spoustu možností, od půjčení sportovního vozu na víkend až po jízdu na okruhu.

 

2. Seskok padákem či jiný adrenalinový zážitek

Pokud muž touží po adrenalinu, má právě teď ideální příležitost. Udělejte mu radost a klidně za dobrodružstvím vyrazte s ním – na takto strávené společné chvíle určitě jen tak nezapomenete.

 

3. Láhev kvalitního rumu, koňaku, nebo whisky

Luxusní alkohol v pěkném balení ocení každý padesátník. Jen si předem nenápadně prohlédněte jeho bar, abyste vybrali správně. Láhev nezapomeňte originálně zabalit.

 

4. Kvalitní hodinky

Hodinky jsou odjakživa důležitým pánským doplňkem. A dnes jsou kromě klasických modelů k dostání i chytré varianty, které ocení hlavně sportovci a nadšenci do technologií.

 

5. Kapesní nůž nebo jiný praktický dárek

Pokud je oslavenec opravdovým mužem činu, jistě ho potěší kvalitní kapesní nůž. Milovníkům vaření zase můžete koupit sadu klasických kuchyňských nožů. Všichni kutilové budou také nadšení z nové sady nářadí.

 

Ať už slaví padesátiny kdokoli z vašich blízkých, neměli byste toto významné jubileum nechat bez povšimnutí. Může se stát, že se vašemu tátovi, manželovi nebo kamarádovi netrefíte do vkusu. Přesto určitě budou rádi, že jste si na ně vzpomněli.

U žen nic nezkazíte slavnostní kyticí, elegantním šperkem nebo luxusní kosmetikou. Případně všechno zkombinujte do jednoho dárkového balíčku. Většina mužů zase ocení láhev oblíbeného alkoholu, projížďku rychlým autem či kvalitní nůž. Záleží, jestli si potrpí spíše na zážitky nebo hmotné dárky. Součástí dárku pro muže může figurovat také květina, případně pokojová rostlina.

 

Velmi praktické jsou i unisex dárky jako láhev vína, bonboniéra nebo parfém. Oživit je můžete personalizovanou etiketou nebo originálním balením

U zmiňované čokolády či vůně se nabízejí ještě mnohem širší možnosti. Existují třeba místa, kde si vyrobíte svou vlastní čokoládu. A podobně fungují i tradiční parfumerie, kde vám namíchají parfém přesně na míru. Rafinovaně tak spojíte příjemný zážitek s materiálním dárkem.

 

Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Jak zhotovit adventní věnec ze sušených květin
Pro všechny z Vás, kteří rádi ladíte svoje domovy vlastnoručně zhotovenými dekoracemi, přinášíme tip na pěkný adventní věnec. Ale pozor, tentokráte možná t...
Nejkrásnější kytice, které jsme doručili zákazníkům
Květiny potěší snad každého, a proto patří k nejoblíbenějším dárkům. Jak je vybírat podle příležitosti nebo sezóny? Přinášíme vám ukázky výtvorů našich flo...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost