Dvacáté narozeniny představují důležitý milník, který je třeba pořádně oslavit. Pokud tedy máte ve svém okolí někoho, kdo se chystá oslavit odchod ze světa náctiletých, měli byste si dát na výběru dárku a přání k 20. narozeninám obzvlášť záležet. 

Spolehnout se můžete na krásnou kytici, která potěší každou ženu. Podívejte se s námi na kytice, se kterými na oslavě zaručeně zazáříte.

 

5 nejkrásnějších kytic, které jsme doručili našim zákazníkům

Přání k 20. narozeninám by mělo být především upřímné a také nezapomenutelné. To však neznamená, že byste museli za dárky utrácet desetitisíce. Oslavence u srdce zahřeje i krásná kytice a osobní přání. V souvislosti s tím jsme pro vás vybrali pět nejkrásnějších kytic, jež jsme doručili našim zákazníkům a s nimiž zaručeně nešlápnete vedle.

 

1. Květinové opojení

 

„Květinové opojení“ je velká kytice, ze které srší pozitivní energie. Jako hlavní motiv byly zvoleny pastelové barvy, a tak se hodí především pro romanticky naladěné oslavenkyně. V souvislosti s tím převažují zejména krémové a červené růže s velkými květy, přičemž vše dokonale doplňuje bílý nevěstin závoj, který dodává kytici celistvost a jemnost.

 

2. Královská elegance

Decentnost a elegance jsou základem kytice s názvem „Královská elegance“. Hlavním motivem je především síla doplněná jemností, kterou hrdě reprezentují červené růže. Důležitým prvkem jsou také bílé lilie se svými mohutnými květy, jež jsou šikovně kombinované s méně tradičním eukalyptem v tmavě tyrkysové barvě.

 

3. Anděl strážný

Kytice s názvem „Anděl strážný“ je dokonalým ztělesněním jemnosti – zejména pak zásluhou pastelově žlutých a růžových tónů. Základem jsou velké květy růží doplněné výraznou zelení, díky čemuž kytice působí čistě a jednoduše – svým vzhledem tak přesně vystihuje svůj název. V tomto případě se jedná o středně velkou kytici, která působí slavnostně a decentně zároveň.

 

4. Šťastné úsměvy

Radost a pozitivní energie jen srší z kytice „Šťastné úsměvy“. Jejím hlavním motivem jsou růže s velkými květy ve žluté a růžové pastelové barvě. Doplňují je další květy včetně růžových gerber a bílých listopadek, které dodávají kytici život. Běžná zeleň je kombinovaná i s exotickým eukalyptem, díky kterému kytice působí mnohem elegantnějším dojmem.

 

5. Síla čisté elegance

Pokud hledáte opravdu elegantní kytici, může pro vás být „Síla čisté elegance“ perfektní volbou. Už na první pohled působí decentně a zároveň honosně, přičemž dokonale balancuje mezi jemností a čistou elegancí. Kromě narůžovělých a krémových růží s velkými květy jsou použity i bílé lilie, které při správné péči dokážou kvést i několik dní.

 

Jak jste se mohli výše přesvědčit, když přání k 20. narozeninám doplníte krásnou kyticí, zaručeně potěšíte každou oslavenkyni. Při objednávce kytice od nás můžete ke kytici připojit i designovou kartičku s věnováním nebo drobný dárek v podobě láhve kvalitního vína či lahodné bonboniéry.

 

Mužům můžete darovat třeba láhev alkoholu, adrenalinový zážitek nebo luxusní hodinky – záleží, jaké má zájmy a vkus.

Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Nejkrásnější kytice, které jsme doručili zákazníkům
Květiny potěší snad každého, a proto patří k nejoblíbenějším dárkům. Jak je vybírat podle příležitosti nebo sezóny? Přinášíme vám ukázky výtvorů našich flo...
Vánoční dekorace z amarylis
S blížícími se vánocemi začínáme přemýšlet nad výzdobou našeho příbytku. Budeme ladit byt do stejné barvy jako obvykle nebo se pustíme do něčeho neobvykléh...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost