Chcete vypadat ve svůj vysněný den jako z pohádky? Nestačí vybrat jen nádherné šaty. Svatebním fotkám bude vévodit krásná a osobitá kytice, na kterou nikdy nezapomenete. Podívejte se s námi na ty nejkrásnější z netradičních svatebních kytic, které si u nás zákazníci koupili.

Netradiční svatební kytice

Kytice je odrazem charakteru nevěsty i ženicha a obvykle udává styl celé svatby. Už dávno se nemusíte spoléhat pouze na druhy květin, které mají dlouhou tradici. Jaké máte možnosti? Představujeme pětici netradičních svatebních kytic, které jsme dodali našim klientům – vybrali jsme jak jemné, tak i extravagantní varianty.

5 netradičních svatebních kytic, které jsme doručili našim zákazníkům

 

  1. Elegantně vznešená

 

 

Netradiční kombinace lilií a gerber zazáří na každé svatbě a podtrhne vznešenost a půvab nevěsty. Anturie kytici dodávají lehký nádech tajemna a elegance. Perfektně se tedy hodí pro ženy, které si nepotrpí na zvyklosti a chtějí být ve svůj svatební den moderní a stylové.

 

2. Vezmi si mě!

 

 

Tato honosná kytice svým názvem i podobou křičí: „Vezmi si mě!“ Stačí jeden pohled a ve všech svatebčanech se probudí romantická nálada, kterou si s sebou ponesou po celý váš svatební den. Souhra květin se smetanovými tóny krásně doplní jakékoli svatební šaty a dodá jim kousek elegance navíc. 

 

3. Květinové opojení

 

 

Chcete svému svatebnímu dni dodat trochu barvy? Nemusíte se vzdávat bílých šatů, svatební den můžete rozzářit pestrobarevnými květinami. Chytře zvolená kombinace růží v rudých a pastelových tónech působí radostně a probouzí chuť do života. Eleganci jednotlivých květů podtrhává kontrastní zeleň.

 

4. Srdeční záležitost

 

 

Úplným opakem je potom kytice Srdeční záležitost, která působí velmi čistě a decentně. To mají na svědomí především krémově bílé růže, které v květomluvě symbolizují náklonnost, obdiv a úctu – na svatební den jsou tedy jako dělané. Navíc budou bez problému ladit s jakýmikoliv svatebními šaty.

 

5. Pro váš nejkrásnější den

 

 

Podobným dojmem působí také kytice Pro váš nejkrásnější den. Díky použití krémových a bílých růží působí jemným a romantickým dojmem, ale celkové aranžmá jí dodává originální a moderní nádech. Z této kytice zkrátka vyzařuje elegance a luxus.

 

Kytice ke svatbě neodmyslitelně patří – už jen proto, že by bez svatební fotografie vypadaly prázdně. Jak jste se mohli přesvědčit, rozhodně není třeba se držet klasických stylů. Právě netradiční svatební kytice vám pomohou zazářit a udělají váš svatební den ještě o něco výjimečnější.

 

Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Vánoční dekorace z amarylis
S blížícími se vánocemi začínáme přemýšlet nad výzdobou našeho příbytku. Budeme ladit byt do stejné barvy jako obvykle nebo se pustíme do něčeho neobvykléh...
Jak často zalévat vánoční hvězdu?
Vánoční hvězda se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších rostlin, a to zejména v předvánočním čase. Pokud jí dopřejete dostatečnou péči, může vám zdobit domácn...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost