Rádi se pokocháte nádhernými květinami a skvostnými kyticemi? Učarovalo Vám focení a chcete se svůj příspěvek sdílet s celým světem? S fleurop.cz je všechno tohle možné a ještě můžete vyhrávat nádherné kytice!

Sdílejte obsah s hashtagy #fleurop a #kvetinyprotebe

Komunita fleurop je aktivní na všech známých sociálních sítích - Instagram, Facebook, Pinterest i Linkedin. Naší vizí je propojit milovníky floristiky a nabídnout jim to nejkrásnější, co je v květinovém světě k mání. Publikujte svá videa a fotografie na Instagramu s hashtagy #fleurop a #kvetinyprotebe.

Vybraný obsah umístíme na sociálních sítích, v našich newsletterech a dalších marketingových kanálech. Výstava Vaší práce je možná i v rámci naší květinové galerie. Veškerý obsah sdílíme s Vámi uvedenými identifikačními údaji. Vaše skvělá tvorba se tak snadno dostane k úplně novým sledovatelům!

 

Co vykvetlo v naší galerii

V naší květinové galerii sdílíme příspěvky, které jsou tou nejhezčím, co zachytili obdarovaní, naši zákazníci a nebo fleurop floristé. I vy máte možnost nahrát svůj obrázek a nebo video přímo do naší květinové galerie.

Na domovské stránce fleurop.cz vyhledejte sekci #kvetinyprotebe a klikněte na tlačítko nahrát obrázek. Nahrajte fotku či video, vyplňte krátký popisek a publikujte. Vybraný obsah rádi pustíme dále do světa.

Sdílejte obsah a vyhrávejte nádherné kytice

Kromě sdílení vašich fotografií a videí přinášíme ještě další bonus! Každé 3 měsíce vylosujeme jednoho výherce, kterému zašleme bohatou kytici v hodnotě 1000 Kč zcela zdarma. Kytici můžeme zaslat autorovi příspěvku a nebo tomu, komu bude chtít tvůrce příspěvku kytici věnovat.

 

Květinová radost v Česku a po celém světě

Nejen obrázky a videa květin mohou obletět celý svět! Také květinové objednávky dnes cestují po celém světě. Díky mezinárodní floristické síti Fleurop-Interflora můžete poslat kytici nejen po České republice, ale i do dalších 150 zemí ve světa. Sdílejte to nejhezčí ze své tvorby, získejte nové sledovatele a vyhrávejte velkolepé kytice!

Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Zabalte letos dárky originálně květinově
Letošní ježíšek bude ve znamení květin! Zabalte své dárky nápaditě. ...
Ta pravá květina na Valentýna
Květiny šíří lásku! Není lepšího způsobu, jak si zpříjemnit únorový čas a nebo oslavit nadcházejícího Valentýna....

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost