Květiny šíří lásku! A s ní optimismus, naději, povzbuzení i slova díků. Není lepšího způsobu, jak si zpříjemnit únorový čas a nebo oslavit nadcházejícího Valentýna.

Valentýn coby svátek lásky není určen jen zamilovaným párům. Je to příležitost, kdy můžete říct svým milým, blízkým a přátelům, jak Vám na nich záleží. Zkuste to letos prostřednictvím nádherné kytice! Pro svátek svatého Valentýna jsme pro Vás nachystali speciální kolekci nádherných, romantických, zasněných i veselých kytic!


Valentýnské kytice

Květiny jsou tak jedinečné, jako jejich příjemci! Tulipány, růže, orchideje, hyacinty, lilie a nebo hortenzie a frézieKytice od Fleurop mohou být buď jednodruhové nebo kombinují ty nejkrásnější a nejoblíbenější druhy kytic. Všechny kytice mají jedno společné - jsou z čerstvých květin a váží je špičkoví čeští floristé. Nabídka je pestrá a široká, ale pokud máte nějaké speciální přání, rádi Vám jej (s mírným předstihem) zajistíme! Na naší webové stránce jsou k mání Originální a neotřelá kytice. Pokud chcete kytici, kterou v naší nabídce nenacházíte, zvolte tuto kytici a napište do poznámky, co si přejete!

Tápete, kterou kytici zvolit? Výběr můžete nechat i na našich floristech. Uváží Vám senzační kytici z toho nejkrásnějšího, co je momentálně k dispozici! Pokud chcete výběr kytice nechat na mistrovském umu našich floristů, zvolte možnost Originální a neotřelé kytice z rukou floristů. Výsledek nadchne Vás i obdarované!

Každá květina nese své osobité poselství. Chcete někomu poděkovat, povzbudit, vyjádřit lásku, obdiv, zdůraznit význam vašeho přátelství a nebo prostě překvapit? Napovíme Vám, po které květině sáhnout!


Tulipány

Tulipány vyjadřují porozumění, vděčnost a uznání. Tulipány jsou skvělé jako dárek pro přátele nebo příbuzné, nesou s sebou také naději přicházejícího jara. Pokud je chcete darovat svému protějšku, pak jimi zdůrazníte, jak moc je pro Vás důležitá vzájemná důvěra a duševní souznění. V neposlední řadě je s nimi spjata dobrá nálada a spontaneita. Darujte trochu rozkvetlého optimismu!

Růže

Růže jsou nejoblíbenější poslové vášně, oddanosti a lásky, zvláště jejich růžové a vínové odstíny. Pokud se chystáte obdarovat někoho, kdo miluje růže, určitě nepřehlédněte naši kolekci tradičních klasických kytic. Najdete zde líbivé a velkolepé kytice z nádherných velkokvětých růží.

Růže potěší také milovníky elegance. V případě, že kytici nezamýšlíte jako dárek z lásky, vybírejte decentní bílé a nebo krémové růže. Pokud máte záměr obveselit obdarované, bude ideální volbou růže v pastelových tónech, jako je žlutá a nebo oranžová.

Orchideje

Orchidej je královnou zimní sezóny ve floristice. Jejím hlavním významem je vznešenost a tajemnost, oblíbená bývá i mezi zamilovanými páry pro svůj erotický podtext. Orchideje jsou oblíbeným komponentem řezaných zimních kytic, dostupné jsou ale i jako hrnková květina, která zútulní domov i kancelář.

Hyacinty

Hyacint je ten nejvoňavější symbol jara, který si lze představit. Pokud se nemůžete dočkat voňavé probouzející přírody a tušíte, že obdarovaný to má podobně, vsaďte na jarní kolekci a vybírejte kytice s hyacinty!

Lilie

Dopřejte svým milým nejen esteticky krásný, ale i voňavý zážitek z darované kytice. Mimořádně podařenou kyticí je Královská elegance, která je uvázaná s honosných růží, omamně voňavých lilií a doplněná vkusným eukalyptem. Lilie jsou jako stvořené pro ženy, kterým chcete poděkovat za vše, co pro Vás a Váš spokojený život dělají.

Hortenzie

Pokud jste se shlédli v královské hortenzii, bude třeba objednat tuhle krásku s několikadenním předstihem zde. Hortenzie je vznešená kytice pro slavnostní příležitosti. Vzkazuje obdarovaným, že na nějaký jejich čin nebo na ně samotné nikdy nezapomenete. Díky své honosnosti je oblíbená i jako základ pro svatební kytici.

Zpříjemněte letos únor svým blízkým nádherným kvetoucím dárkem! Nejen že si užijete krásné momenty radosti, ale ještě naladíte na brzké rozkvelé jaro. Přejeme skvělého Valentýna s prožitkem přátelství i blízkosti!

Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Označte příspěvky #fleurop a #kvetinyprotebe a vyhrávejte kytice!
Sdílejte svou květinovou tvorbu a vyhrávejte kytice: Označte příspěvky #fleurop a #kvetinyprotebe!...
Valentýnská soutěž o kytici a kosmetiku Dermacol
Vyhrajte k Valentýnku kosmetiku Dermacol a nádhernou kytici! ...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost