Nalaďte se vánočně

Nápaditě zabalené vánoční dárky jsou zlatým hřebem vánoční nadílky. Ukazují, že jste výběru dárku, jeho zabalení a tím pádem i obdarovanému věnovali náležitou pozornost. Balení dárků se může stát také krásnou vánoční tradicí. Pusťte si film, dejte si svařené víno a vrhněte se na balení dárků pro své milé!

Zabalte dárek s květinou

Vyzkoušeli jste už kreativní balení dárků? Není to složité, ani drahé a výsledný efekt je neodolatelný! Existuje spousta možností, jak docílit elegantního vzhledu dárkového balíčku. Inspirujte se našimi tipy, jak si letos balení dárků nejen užít, ale připravit krásný zážitek svým milým!


Co budete potřebovat:

  • pevné krabičky
  • obyčejný balící papír
  • amarylis
  • větvička eukalyptu
  • sušená levandule
  • větvičky jehličnanů
  • snítku rozmarýnu, ptačí zob apod.
  • širokou látkovou stuhu
  • drobné vánoční ozdoby
  • drátek, nůžky, průhlednou lepící pásku, provázek

Postup:

Nachystejte si několik pevných kartonových balení, hranatého nebo oválného tvaru, ideálně bez potisku. Následně sáhněte po jednoduchém balícím papíru, krémového a nebo šedavého odstínu. Obyčejný balící papír umožňuje vyniknout kráse majestátních květů a nebo přírodním větvičkám či koření.

První krok je pro všechny typy dekorace stejný. Do kartonového obalu vložte dárek, obalte jej celý balícím papírem a pusťte se do libovolné výzdoby! 


DÁRKOVÉ BALENÍ S AMARYLIS

Amarylis vydrží několik dní bez vody. Směle jej proto můžete použít jako hlavní dekorační prvek dárkového balení. Ideální je sehnat takovou rostlinu, která má nasazeno na květ, ale ještě nevykvetla. Stonek ustřihněte asi v 10 cm vzdálenosti od květu. Ke stonku přidejte větvičku eukalyptu, případně sušenou levanduli. Stonek omotejte drátkem. Vznikne tak malá, úhledná kytice. Krabičku převázejte jednobarevnou stuhou. Konce stuhy odstřihněte a lepící páskou přilepte ke krabičce. Stuha tak vytvoří hladký pás. Na tento pás umístěte květinovou dekoraci s amarylis a obvažte přírodním provázkem. Originální balení je hotové! 

Dekoraci s amarylis je možné po rozbalení dárku umístit do vázy. Obdarovaný dostane nejen dárek, ale i krásnou květinu.


DÁRKOVÉ BALENÍ S VĚTVIČKAMI JEHLIČNANŮ

Pokud nemáte amarylis, nevadí. Stejně dobře Vám poslouží větvičky jehličnanů, které můžete zkombinovat s bylinkami a nebo drobnými vánočními ozdobami. Krabičku zabalenou do balícího papíru obvažte bavlněnou stuhou nebo přírodním provázkem. Za stuhu či provázek zasuňte větvičky jehličnanů, snítek rozmarýnu, sušenou levanduli a nebo ptačí zob. Přidat můžete malý perníček, baňku, slaměnou a nebo jinou drobnou vánoční ozdobu. Takto zabalený dárek dýchne slavnostní atmosféru na každého, kdo jej vezme do rukou!

Užijte si krásné Vánoce se svými milými!

Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Vánoční Amarylis: tipy na správnou péči
Amarylis může vydržet krásně nakvetený několik týdnů! Zjistěte, jak na to....
Označte příspěvky #fleurop a #kvetinyprotebe a vyhrávejte kytice!
Sdílejte svou květinovou tvorbu a vyhrávejte kytice: Označte příspěvky #fleurop a #kvetinyprotebe!...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost