Vyhrajte vychytaný dárek ke Dni matek! Soutěžte o nádhernou kytici ke Dni matek, vynikající čaje a dobrůtky od firmy Oxalis.

Den matek je ideální příležitost k poděkování mamince za vše, co pro Vás dělá a znamená. Své sdělení můžete podtrhnout krásnou voňavou kyticí a vynikajícími čaji se sladkými pochutinami. Soutěžte s námi o vymazlený dárek!

 

 

 

Soutěž na Instagramu o čaje a pochutiny Oxalis a kytici

Soutěžit můžete od 28.4. do 4.5. 2022 na Instagramu.

Jak soutěžit:

✔Napište do komentáře, za co chcete mamince poděkovat

✔Sledujte @fleurop_cz a @oxalis.cz

Výherci budou vylosováni ve středu 4.5. 2022 :-).

Výherní balíček s čaji, kyticí a sladkými pochutinami dorazí výhercům a nebo obdarovaným 6.5. 2022. Jména výherců budou zveřejněna na profilech fleurop.cz a oxalis.cz dne 10.5. 2022. 

✔Soutěž není sponzorována, podporována ani spravována společností Instagram (Meta) a nijak s ní nesouvisí.

Výhra pro 5 maminek

Výherci soutěže, respektive jejich maminky, se mohou těšit na voňavé a chutné překvapení. Krásně zabalený dárkový balíček doručí kurýr PPL mezi 10 a 14.hodinou až do rukou obdarovaných. V balíčku maminky najdou čerstvé květiny, delikatesní čaje Oxalis a sladké dobroty.

 

 

 

Dárkový balíček obsahuje:

  • čaj Oxalis Růžová zahrada
  • čaj Oxalis Malina v medu
  • sladké mandle ve skořici a čokoládě
  • praktické čajové sítko
  • čajovou dóza
  • krásnou voňavou kytici ke Dni matek od Fleurop

Pochutiny Oxalis

Gurmánské čaje Oxalis rozmazlí maminčiny chuťové pohárky! A aby se mamince mlsalo ještě lépe, čajový set jsme doplnili ještě mandlemi ve skořici a čokoládě. V neposlední řadě přidáváme praktickou čajovou krabičku a sítko.

Kytice ke Dni matek

Květinová kolekce ke Dni matek je pestrá, svěží, nápaditá a optimistická. Vaše maminka si zaslouží nádherný květinový dík! Věnujete mamince dárek, který pohladí na duši.

Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži!

Úplná pravidla soutěže

Tato pravidla slouží jako doplnění informací týkajících se pravidel soutěže uvedených organizátory na sociální síti, kde je soutěž organizována. Organizátorem soutěže jsou společnosti: Fleurop - Interflora Česká s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 795/40, Praha 11000 a Oxalis s.r.o., se sídlem K Teplinám 663, Slušovice 76901 (dále jen „organizátoři“).

I. Termín a místo konání soutěže

Soutěž se uskuteční v rámci účtu organizátorů na sociální sítích v době a na území uvedeném v informacích o soutěži na sociální síti.

II. Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let s adresou pro doručování na území České republiky. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.

III. Podmínky soutěže a výhry

Podmínky výhry a pravidla, dle kterých bude určeno pořadí výherců, jsou uvedeny v informacích o soutěži na sociální síti. V informacích o soutěži je dále popsána i samotná výhra. Předání výhry výherci bude zajištěno prostřednictvím třetí strany zajišťující doručovatelské služby, konkrétně prostřednictvím doručovací služby PPL.

IV. Zpracování osobních údajů

Účastí v této soutěži bere soutěžící na vědomí zpracování poskytnutých osobních údajů pro účely realizace (tedy jejího vedení, organizace a vyhodnocení) této soutěže, veřejné vyhlášení výherce (na sociálních sítích organizátorů) a kontaktování výherce z důvodu oprávněného zájmu organizátora na úspěšné realizaci soutěže. Zpracovány budou kontaktní údaje účastníka. Účastník bere na vědomí, že poskytuje svoje osobní údaje dobrovolně a že má právo na přístup k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů a namítání jejich zpracování. V případě pochybností o dodržování práv organizátorem se účastník může obrátit na organizátory soutěže nebo Úřad pro ochranu osobních údajů.

Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Barevná květomluva na Den matek
Co říkají jednotlivé barvy kytic obdarovaným? Začtěte se!...
Pivoňky: Květiny čínských císařoven
Pivoňky jsou květinový klenot letní sezóny! Plnokvěté, voňavé a nádherně barevné květy Vás ohromí. ...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost