Vyhrajte luxusní dárek na Valentýna! Soutěžte o nádhernou valentýnskou kytici a špičkovou dekorativní kosmetiku Dermacol. Získat můžete luxusní dárkový set, který potěší buď přímo Vás a nebo nějakou výjimečnou ženu ve Vašem životě!

Valentýn není jen svátkem zamilovaných, ale také ideální příležitost, kdy poděkovat svým partnerkám, ženám, maminkám a nebo kamarádkám za vše, co pro Vás znamenají. Své sdělení můžete podtrhnout krásnou voňavou kyticí a vychytaným kosmetickým dárkem. Mimořádným ženám sluší krásné květiny a ocení i kosmetiku, která jejich krásu ještě zvýrazní. Touto kombinací jednoznačně zabodujete - soutěžte s námi o vychytaný dárek pro své milé!

Valentýnská soutěž na Instagramu

Soutěžit můžete od 8.2. do 13.2. 2022 na Instagramu.

Jak soutěžit:

Označte v komentářích kamarádku, která miluje kosmetiku a květiny ✔

Sledujte @fleurop_cz a @dermacol_cz_sk

Komentářů můžete přidat více, stačí vždy označit jinou slečnu či paní. Výherci budou vylosováni v neděli o půlnoci 13.2. 2022 :-). Nádherný výherní balíček s kosmetikou a kyticí dorazí výhercům a nebo obdarovaným 15.2. 2022. Jména výherců budou zveřejněna na profilech fleurop.cz a dermacol na Valentýna, tedy dne 14.2.

Soutěž není sponzorována, podporována ani spravována společností Instagram (Meta) a nijak s ní nesouvisí.


Výhra pro 3 šťastlivce

Výherci valentýnské soutěže se mohou těšit na dárkový balíček, které potěší buď je samotné a nebo tu, kterou se rozhodnou obdarovat. Dárkové balení je potištěno elegantním potiskem. Příjemci dárku tak nepřijde nevzhledný balík, ale krásně zabalený, úhledný dárek obsahující čerstvé květiny a vyladěnou kosmetiku. Stonek květin je po celou dobu zabalen ve vyživovacím zavlažovacím obalu, takže květiny dorazí v perfektním stavu.

Dárkový balíček přijde jako překvapení, které doručí kurýr PPL mezi 10 a 14.hodinou až do rukou obdarovaných.

Dekorativní kosmetika Dermacol

Dokonalý valentýnský polibek, který si zapamatujete! Rty zvýrazněné rtěnkou 16H lip colour jsou neodolatelně krásné! Přesvědčte se na fotce níže:-). Dermacol do soutěže věnuje ještě další luxusní vychytávky: řasenku pro šmrncovní pohled, sprchový gel Flower care, matné papírky Matt control, odličovací polštářky a dekorativní vonnou svíčku.

Dárkový balíček obsahuje:

  • valentýnskou kytici od Fleurop
  • řasenku Dermacol
  • rtěnku 16H lip colour Dermacol
  • sprchový gel Flower care Dermacol
  • zmatňující papírky, odličovací polštářky a dekorativní vonnou svíčku od Dermacol

Valentýnská kytice

Valentýnské kytice šíří lásku, vděk a optimismus! Romantické růže, optimistické tulipány, veselé germíny, něžné eustomy, voňavé lilie a nebo hyacinty, šarmantní orchidej… Obdarujte své milé na Valentýna originálně. Přejeme Vám, aby se na Vás štěstěna usmála a vyhráli jste senzační dárek v naší Valentýnské soutěži!Úplná pravidla soutěže

Tato pravidla slouží jako doplnění informací týkajících se pravidel soutěže uvedených organizátory na sociální síti, kde je soutěž organizována. Organizátorem soutěže jsou společnosti: Fleurop - Interflora Česká s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 795/40, Praha 11000 a Dermacol a.s., se sídlem náměstí Svobody 85/16, Brno 602 00 (dále jen „organizátoři“).

I. Termín a místo konání soutěže

Soutěž se uskuteční v rámci účtu organizátorů na sociální sítích v době a na území uvedeném v informacích o soutěži na sociální síti.

II. Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let s adresou pro doručování na území České republiky. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.

III. Podmínky soutěže a výhry

Podmínky soutěže a výhry, dle kterých bude určeno pořadí výherců, jsou uvedeny v informacích o soutěži na sociální síti. V informacích o soutěži je dále popsána i samotná výhra. Předání výhry výherci bude zajištěno prostřednictvím třetí strany zajišťující doručovatelské služby, konkrétně prostřednictvím doručovací služby PPL.

IV. Zpracování osobních údajů

Účastí v této soutěži bere soutěžící na vědomí zpracování poskytnutých osobních údajů pro účely realizace (tedy jejího vedení, organizace a vyhodnocení) této soutěže, veřejné vyhlášení výherce (na sociálních sítích organizátorů) a kontaktování výherce z důvodu oprávněného zájmu organizátora na úspěšné realizaci soutěže. Zpracovány budou kontaktní údaje účastníka. Účastník bere na vědomí, že poskytuje svoje osobní údaje dobrovolně a že má právo na přístup k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů a namítání jejich zpracování. V případě pochybností o dodržování práv organizátorem se účastník může obrátit na organizátory soutěže nebo Úřad pro ochranu osobních údajů.

Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Ta pravá květina na Valentýna
Květiny šíří lásku! Není lepšího způsobu, jak si zpříjemnit únorový čas a nebo oslavit nadcházejícího Valentýna....
Tipy na květinové dárky k MDŽ
Květiny a delikatesní dárky jsou top dárek k MDŽ!...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost